کد خبر: ۱۳۶۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸
از امروز؛
رئیس سازمان خصوصی سازی: سود سهام عدالت سال ۹۷ از امروز بدون اولویت برای تمام مشمولان تا انتهای هفته واریز می‌شود.
 علیرضا صالح صبح امروز در مصاحبه‌ای اعلام کرد: سود سهام عدالت سال ۹۷ بدون اولویت بندی مشمولان از ساعت ۸ صبح شنبه در تمامی بانک‌ها واریز خواهد شد.
وی افزود: با توجه به تعداد مشمولان که حدود ۴۲ میلیون نفر هستند ممکن است واریز این سود به حساب بعضی از بانک‌ها تا انتهای هفته به طول بینجامد، اما در این دوره ما تقریباً تمام سود مشمولان را واریز خواهیم کرد.
آقای صالح ادامه داد: از سود سال ۹۷ سهام عدالت مشمولان تنها عددی حدود ۴ یا ۵ هزار تومان برای هر یک میلیون تومان سهم باقی می‌ماند که ما تلاش می‌کنیم تا پایان اسفند آن را هم واریز کنیم تا سود سال ۹۷ کاملاً تسویه شود.
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: سود سهام عدالت سال ۹۷ مشمولان برای هر سهم یک میلیون تومانی ۲۰۵ هزار تومان است که با توجه به اینکه مشمولانی که زیر نظر کمیته امداد و بهزیستی هستند مالکیت صددرصد سهام خود را در اختیار دارند این عزیزان ۲۰۵ هزار تومان را به صورت کامل دریافت می‌کنند، اما دیگر مشمولان که مالک بخشی از سهام خود هستند به همان نسبت درصدی که مالکیت سهام دارند از ۲۰۵ هزار تومان سود خود را دریافت می‌کنند.
وی افزود: تاکنون از ۴۹ میلیون نفر مشمولان دریافت سهام عدالت حدود ۵ میلیون نفر شماره شبای خود را اعلام نکرده اند که سهام آن‌ها نیز محفوظ و در حسابشان نگهداری می‌شود تا زمانی که شماره شبای خود را اعلام کنند و سود این دوره و دوره‌های پیشین را به صورت یکجا دریافت کنند./ خبرگزاری صدا و سیما

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: