کد خبر: ۱۳۶۸۴۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۶ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۸
شهردار صدرا:
با ادامه شیوع ویروس کرونا، اقدامات پیشگیرانه در شهر صدرا تداوم یافته است.
به گزارش شیرازه، دکتر پرنیان شهردار صدرا با اشاره به هوشیاری مردم در رعایت مسائل بهداشتی و اقدامات پیشگیرانه در مواجهه با شیوع ویروس کرونا گفت: شهرداری نیز حسب وظیفه و برابر امکانات در اختیار خود از ابتدای شیوع ویروس، اقدامات پیشگیرانه را در سطح شهرداری آغاز و این اقدامات با ضدعفونی معابرو خیابان های پر تردد، ایستگاه های اتوبوس و سیستم حمل و نقل عمومی ادامه یافت.

شهردار صدرا از صدور هشدارهای بهداشتی در سطح مجموعه های ذیربط شهرداری به ویژه بخش های مرتبط با ارباب رجوع خبر داد و افزود: علاوه بر تلاش و هشدار در جهت کم نمودن دسترسی مراجعین و کارکنان با سطوح مختلف از جمله دستگاههای حضور و غیاب، نرده ها و.. ضدعفونی نمودن دفاتر و ساختمان شهرداری را نیز با مواد مخصوص، ضدعفونی نمودیم. همچنین کلیه وسائط نقلیه عمومی اعم از اتوبوس ها و مینی بوس های سطح شهر صدرا هر شب ضد عفونی می گردد.

وی اضافه کرد: این اقدامات در فازهای مختلف در حال انجام است و تاکنون بیش از 450 لیتر مواد شوینده مورد تایید وزارت بهداشت در مکان های پر تردد،مجتمع های مسکونی با تراکم جمعیت بالا و همچنین سرویس ها و جایگاه های حمل ونقل عمومی مورد استفاده قرار گرفته است.

شهردار صدرا با بیان اهمیت رعایت توصیه های بهداشتی گفت: مردم با حفظ آرامش، به نکات ایمنی و بهداشتی توجه بیشتری نمایند. موج شیوع کرونا را با سلامت پشت سر خواهیم گذاشت.
ایشان ضدعفونی مستمر و هر شب سرویس های حمل و نقل عمومی اعم از اتوبوس و مینی بوس های حمل و نقل در صدرا و بین صدرا و شیراز، ضدعفونی ساختمان های شهرداری صدرا، اطاق ها، راهرو و.. به صورت روزانه، لغو جلسات غیر ضروری و تعطیلی کلاسهای فرهنگسرای شهرداری، ضدعفونی دستهای کلیه ارباب رجوع های وارد شده به شهرداری در محل درب ورودی آنها به شهرداری، خرید و توزیع دستکش، اسپری ضدعفونی کننده، ژل های شستشو و ماسک در بین کارکنان و دوایر شهرداری، ضدعفونی معابر اصلی شهری، ایستگاههای اتوبوس ، مغازه ها، ادارت، اماکن عمومی، دستگاههای خودپرداز و.. ، ثبت حضور و غیاب کارکنان به وسیله شناسایی چهره آنان و منع آنان از ثبت روزانه اثر انگشت، آموزش کارکنان و حساس نمودن آنان مبنی بر رعایت مسائل بهداشتی را از جمله اقدامات شهرداری صدرا دانستند.

شهردار صدرا درادامه افزود: برای آگاهی شهروندان و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیز شهرداری اقدام به اطلاع رسانی گسترده در فضای مجازی،نصب بنر و همچنین تهیه و توزیع 10000 نسخه بروشورهای آموزشی در جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کرده است و انشاالله موارد فوق تا پایان دوره شیوع ویروس کرونا ادامه خواهد یافت.

دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
0
0
با توجه به ویروس و بیماری جاری و اهمیت فوق العاده انجام بهداشت فردی، آیا قطع اب مناطقی در شیراز به صورت مستمر و روزهای متوالی ، به صورت سهوی رخ می دهد؟
خطرات این تدابیر متوجه چه مسئولی می باشد؟
آیا خبرگزاری ها پرسشگری خود را در مسیر امنیت عمومی جامعه ادامه خواهد داد؟
ناشناس
Canada
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
0
0
با چه استدلالی کف کوچه و خیابان و پیاده رو را مواد ضدعفونی کننده می ریزند؟
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: