کد خبر: ۱۳۷۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۵ - ۰۸ فروردين ۱۳۹۹
رئیس كل دادگستری فارس:
حجت الاسلام موسوی در دیدار با مسئولان انتظامی شهرستان‌های غربی این استان بر کنترل و ممانعت جدی از ورود افرادی که قصد سفر به این شهرستان‌ها را دارند، تأکید کرد.
 به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی دادگستری فارس، حجت‌الاسلام سیدكاظم موسوی، رئیس کل دادگستری و معاونین قضایی دادگستری استان فارس با سفر به شهرستان‌های کازرون، ممسنی، رستم و کوهچنار ضمن بررسی نحوه خدمت‌رسانی همکاران قضایی و اداری واحدهای کشیک در این حوزه‌های قضایی، نحوه کنترل و نظارت بر مبادی ورودی این حوزه‌های قضایی را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.

حجت‌الاسلام سید کاظم موسوی عصر پنج‌شنبه، ۷ فروردین گفت: هدف از این بازدیدها تقدیر از تلاش شبانه‌روزی همکاران در اوقات کشیک و بررسی کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین نظارت بر اعمال محدودیت در مبادی ورودی شهرها است.

وی همچنین در دیدار با مسئولان انتظامی شهرستان‌های غرب فارس بر کنترل و ممانعت جدی از ورود افرادی که قصد سفر به این شهرستان‌ها را دارند، تأکید کرد

ممانعت جدی از ورودی مسافران به شهرها انجام شود.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس با اشاره به اینکه تمهیدات اتخاذ شده مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و به‌منظور کنترل شیوع این ویروس است، به دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان تأکید کرد: در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از به خطر افتادن بهداشت عمومی مساعدت لازم در جهت کنترل هر چه بهتر مبادی ورودی شهرها را در دستور کار قرار دهند.

موسوی در ادامه با حضور در دادگستری شهرستان‌های غرب استان ضمن دیدار با همکاران کشیک، برخی پرونده‌های تشکیل شده در ایام کشیک و نحوه رسیدگی و صدور دستورات قضایی را مورد بررسی قرار داد و با برخی مراجعان ملاقات کرد.

رئیس کل دادگستری فارس در ادامه ضمن تأکید بر عدم پذیرش مراجعات غیر ضروری به لحاظ پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و همچنین تأمین سلامت مردم و همکاران شاغل در مجموعه قضایی، ضرورت پاسخگویی مناسب در خارج از اوقات اداری توسط واحدهای کشیک و استمرار و تداوم فعالیت شبانه‌روزی همکاران را یادآور شد و گفت: خدمات مجموعه قضایی در هیچ زمانی تعطیل‌بردار نیست.

وی در ادامه این سفر یک روزه در جریان برخی مشکلات و کمبودهای موجود در این حوزه های قضایی قرار گرفت و راهکارهای رفع آن را با حضور معاونین قضایی مورد بررسی قرار داد.

رئیس شورای قضایی استان فارس در پایان اظهار امیدواری کرد: با توسل به موالید عظیم و نورانی شعبان‌المعظم و همکاری و مشارکت همه مردم استان و رعایت نکات بهداشتی و قطع زنجیره ارتباط دوران پر استرس ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا را پشت سر گذاشته و با وفاق و همدلی مجموعه مدیریت استان شاهد رشد، شکوفایی و تعالی استان در همه سطوح از جمله در عرصه قضایی استان باشیم.

انتهای پیام

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: