کد خبر: ۱۳۷۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۸ - ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
دکتر محمدهادی ایمانیه رئیس کارگروه بهداشت و درمان قرارگاه بهداشت و سلامت و رئیس هیئت امنای دارالشفای حرم مطهر حضرت شاهچراغ علیه السلام و نایب رئیس هیات امنا و عضو موسس مجمع خیرین تامین سلامت فارس از نیک اندیشان فارسی درخواست کرد برای تامین تجهیزات مورد نیاز در حوزه سلامت قدم خیر بردارند.

به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل آستان مقدس حضرت شاهچراغ(علیه السلام)، دکتر ایمانیه با اشاره به برگزاری ۴ جلسه ویژه قرارگاه بهداشت و سلامت آستان مقدس و لزوم مشارکت یکپارچه برای مهار بیماری کرونا، اظهار داشت: کارگروه های متعدد روزانه اطلاعات جدید علمی دنیا را استخراج و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فضای مجازی قرار میدهند.

وی با اشاره به ضرورت حمایت روحی و روانی از پرسنل درمانی درگیر با ویروس کرونا و بیماران، از اعلام آمادگی و مشاركت نیروی های درمانی و غیردرمانی بخش ‌های خصوصی و دولتی استان برای خدمات ‌رسانی به بیماران مبتلا به کووید ۱۹ خبر داد.

نایب رئیس هیات امنا و عضو موسس مجمع خیرین تامین سلامت فارس بیان کرد: خیرین و مردم استان می ‌توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۲۴۰۱۴۷۱۴۵ یا شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۰۰۰۴۴۷۹۹ بانک رفاه کارگران به نام مجمع خیرین تامین سلامت فارس، واریز کنند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: