کد خبر: ۱۳۷۸۷۱
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۵ - ۱۷ فروردين ۱۳۹۹
در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی فارس؛
رئیس کل دادگستری فارس در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی استان از بخش های مختلف اداره کل تعزیرات حکومتی بازدید خواستار تشدید نظارت بر بازار شد.

به گزارش شیرازه، حجت الاسلام سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس در بازدید از اداره کل تعزیرات حکومتی استان از بخش های مختلف اداره کل تعزیرات حکومتی گفت: عملکرد سازمان تعزیرات حکومتی بر بازارمناسب بوده و نظارت بیشتر موجب حفظ تعادل بازار می شود.

رئیس کل دادگستری استان فارس خواستار تشدید نظارت بر بازار شد

وی با بیان این که به گفته مقامات اجرایی کمبود کالا در کشور و استان وجود ندارد گفت: حسب گزارش مدیرکل تعزیرات حکومتی استان، اداره تعزیرات حکومتی با تشکیل 139 پرونده در زمینه احتکار و عرضه خارج از شبکه کالا و گران فروشی کالاهای مرتبط با مقابله ویروس کرونا از جمله ماسک، مواد ضدعفونی و دستکش برخورد شدیدی با افراد متخلف داشته است و همچنین از 15 اسفند ماه تاکنون قریب هزار پرونده در خصوص تنظیم بازار تشکیل شده است که لازم می دانم از کارکنان این مجموعه تشکر و قدردانی کنم.

رئیس شورای قضایی استان فارس در پایان اعلام داشت: تلاش می کنیم با نظارت و برخورد مناسب با سوء استفاده کنندگان و محتکران برخورد نماییم و مردم شریف می توانند گزارشات خود را در این زمینه به اداره کل تعزیرات حکومتی اعلام نمایند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: