کد خبر: ۱۳۸۳۵۲
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۹
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز:
رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری شیراز گفت: دو لایحه مشتمل بر ده پروژه سرمایه گذاری شهرداری شیراز در شورای شهر به تصویب رسیده است.
به گزارش شیرازه، هادی شه دوست شیرازی در جمع خبرنگاران که به صورت مجازی برگزار شد افزود: حجم سرمایه گذاری کل پروژه های مصوب بالغ بر 14 هزار میلیارد ریال معادل یک هزار و چهارصد میلیارد تومان است که از طریق مشارکت بخش خصوصی و با بهره گیری از روش ها و شیوه های سرمایه گذاری در منطقه ده شهرداری شیراز محقق خواهد شد.

وی با اشاره به برخی از این پروژه های سرمایه گذاری اضافه کرد: این پروژه ها شامل احداث پارک آبی، استخر و آب درمانی، آکواریوم و غواصی، اقامتی، هتل، سالن اجلاس سران (همایش ها و کنسرت ها)، پردیس سینمایی، باغ رستوان ایرانی، مرکز خرید و تالارهای پذیرایی و مجتمع مسکونی-تجاری است که پس از طی تشریفات قانونی، فاز اول آن به زودی آغاز به کار خواهد کرد.

رئیس سازمان سرمایه گذاری شهرداری شیراز اظهار داشت: با توجه به قابلیت ها و ظرفیت های شهر شیراز، فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری در تمامی زمینه ها فراهم است که شهرداری شیراز با شناخت نیازهای شهری و منطقه ای و در نظر گرفتن نقش بی بدیل کلان شهر شیراز در سطوح ملی و بین المللی، اجرای پروژه های شایسته ای را در دستور کار قرار داد که با ارائه پیشنهادات خود در قالب دو لایحه و ده پروژه یکی از گام های موثر خود در زمینه انعقاد قراردادهای سرمایه گذاری را برداشت.

شه دوست با بیان اینکه بستر سرمایه گذاری در «شیراز، کهن سرزمین فرصت های سبز» برای تمامی فعالین عرصه های مختلف اقتصادی فراهم شده است، گفت: با نگرش جدید در حوزه سرمایه گذاری تلاش داریم تا با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری، نسبت به تسهیل در امور سرمایه گذاران و ایجاد بستری امن و قابل اعتماد جهت سرمایه گذاری گام برداریم.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: