کد خبر: ۱۳۸۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی امروز در بیشتر مناطق کشور به جز نوار شرقی با بارندگی همراه خواهیم بود.
 فریبا گودرزی کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح وضعیت آب و هوایی استان‌هایی کشورمان و تهران پرداخت و گفت: امروز در بیشتر مناطق کشور به جز نوار شرقی با بارندگی همراه خواهیم بود.

وی ادامه داد: شدت این بارش‌ها در شمال آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، قزوین، البرز، تهران، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، شمال و شرق خوزستان، غرب اصفهان، شمال فارس، نیمه غربی مازندران، شمال سمنان، خراسان شمالی و برخی نقاط در یزد خواهد بود که با بالاآمدن آب رودخانه‌ها و آبگرفتگی معابر همراه است و همچنین احتمال ریزش بهمن در ارتفاعات البرز هم وجود خواهد داشت.

گودرزی با بیان اینکه از فردا تا اواسط هفته بارش‌ها با شدت ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: امروز و فردا در ارتفاعات استان البرز مرکزی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی انتظار بارش برف را خواهیم داشت و همچنین آب خلیج فارس هم مواج خواهد بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز در استان‌های ایلام، خوزستان و کرمانشاه وزش شدید باد همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی در تشریح وضعیت آب و هوایی تهران نیز تصریح کرد: هوای تهران امروز در برخی ساعات با وزش باد، تگرگ و رعد و برق همراه خواهیم بود که این بارش‌ها فردا کمتر می‌شوند، اما وزش باد را بیشتر شاهد خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان تاکید کرد: روند دمای تهران در طول هفته با کاهش نسبی همراه خواهد بود.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: