کد خبر: ۱۳۸۵۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹
فرمانده سپاه احمد بن موسی شیراز خبر داد:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز گفت: ۵۶ گروه جهادی در 35 روز هر روز ۶ تیم ۱۰ نفره در تب سنجی و غربالگری اجرای ماموریت کردند.

به گزارش شیرازه، سرهنگ مرتضی خسروانی عصر امروز در آغاز رزمایش کمک مومنانه، با اشاره به فلسفه تشکیل بسیج، بسیج را نهادی مردمی دانست که همیشه در راه خدمت به آحاد مردم پیشتاز بوده و از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

خسروانی با یادآوری اینکه امام راحل بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل تهدیدی که در ابتدای پیروزی انقلاب کشور و ملت را متوجه خود کرده بود بسیج را تشکیل داد به همان صورت نیز در حال حاضر بسیج برای مقابله با بیماری کرونا و کمک مومنانه به مردم پیشتاز است، ادامه داد: بسیج در دوران دفاع مقدس متناسب با آن تهدید شکل گرفت و پس از دفاع مقدس نیز تهدیدات دیگری پیش روی کشور بود که بسیج متناسب با آن تهدیدات آرایش می‌ گیرد.

وی با اشاره به ورود بسیج در راه مبارزه با شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: با ورود این ویروس به کشور از همان روزهای اولیه بسیج اعلام آمادگی کرد و با تمام توان و مستمر در حال خدمت رسانی به مردم است.

خسروانی با بیان اینکه : با تشکیل و راه اندازی 8 کارگاه ماسک توسط بسیجیان سپاه احمد بن موسی(ع) در شیراز توانستیم ۱ میلیون ۲۰۰ هزار ماسک در این شهر توزیع کنیم، تأکید کرد: در مدت شیوع بیماری کرونا بسیج و سپاه در حد توان کمک‌هایی برای کنترل این بیماری داشته‌ است.

وی در ادامه، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری بر کمک های مومنانه در ماه مبارک رمضان، تصریح کرد: 18 هزار بسته معیشتی در شیراز توزیع کرده ایم که یک هزار و 500 بسته آن در این رزمایش بین خانواده های نیازمند شناسایی شده از قبل توزیع می­شود.

خسروانی به دیگر فعالیت های بسیجیان در مبارزه با کرونا اشاره کرد و یادآور شد: ۴۲ هزار بسته بهداشتی توزیع و 5هزار و 100 نفرروز در قالب ۲۶ تیم خیابان ها و محلات را گندزایی کردند.

وی در پایان گفت: ۵۶ گروه جهادی در 35 روز هر روز ۶ تیم ۱۰ نفره در تب سنجی و غربالگری اجرای ماموریت کردند.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: