کد خبر: ۱۳۸۸۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴:۵۶ - ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹
رئیس کل دادگستری فارس:
رئیس هیئت امنا ستاد دیه استان فارس گفت: با وجود محدودیت های ایجاد شدن ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا در صدد برگزاری مراسم گلریزان برای زندانیان با رعایت تمهیدات بهداشتی و همچینن با بهره گیری از ظرفیت های رسانه ای و فضای مجازی هستیم.
  حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی، در دیدار با نماینده ولی فقیه در فارس، با اشاره به اینکه زمان برگزاری مراسم گلریزان در شب میلاد امام حسن مجتبی کریم اهل بیت(ع) خواهد بود، اظهار داشت: یک هزار زندانی مالی در استان فارس چشم انتظار احسان مردم استان هستند؛ این افراد دارای محکومیت های غیر عمد مالی و مهریه هستند.

وی با تأکید براینکه عنایات ویژه نماینده ولی فقیه در استان کمک های  خیرین را به سمت آزاد سازی این زندانیان سوق خواهد داد، افزود: ستاد دیه استان فارس در یک سال گذشته فعالیت های مستمر مطلوبی را دنبال کرده است که بخش مهمی از آن تلاش این مجموعه به همراهی شوراهای حل اختلاف در جهت اخذ رضایت از شکات می باشد.

در ادامه این جلسه، اسحاق ابراهیمی، مدیر کل زندان های فارس ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان، اضافه کرد: با تلاش های که انجام شده ۵۵۰ نفر با مبلغ ۱۸۹ میلیارد تومان آزاد شدند.

وی تصریح کرد: بزرگترین حامی ستاد دیه، شکات پرونده ها هستند که با رایزنی های صورت  گرفته از سوی مددکاران و بخشش کریمانه بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان از مطالبات خود را بخشیده اند.

مدیر کل زندان های فارس اظهار امیدواری کرد: امسال با حمایت های نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه شیراز ، ریاست کل دادگستری استان و همچنین  کمک های مؤمنانه مردم بخشنده استان فارس بتوانیم زمینه آزادی تعداد بیشتری از زندانیان جرائم مالی غیر عمد را فراهم نماییم./ حوزه

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: