کد خبر: ۱۳۸۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۸:۵۵ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹
استاندار فارس در رزمایش کمک مومنانه:
مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه سپاه فجر فارس در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد.
به گزارش شیرازه، عنایت اله رحیمی استاندار فارس عصر امروز در حاشیه رزمایش کمک مومنانه گفت: از خیرین عزیز که تقبل زحمت کردند و همه نهادهای دولتی و غیر دولتی که در رزمایش کمک مومنانه مشارکت داشته اند، تشکر می کنم.

اتحاد و همدلی مردم استان فارس در صحنه های مختلف قابل مشاهده است
وی افزود: خدا را شکر فرهنگ اخوت و نوع دوستی در کشوری که منتصب به امام زمان(عج) است روز به روز در حال گسترش است و نمود آن در این شرایط سخت خودش را نشان می دهد و بسیار ارزشمند است.

رحیمی با اشاره به برخی حوادث جهانی پس از شیوع کرونا افزود: کشورهایی که خودشان را سردمدار جهان می‌نامند به دزدی ماسک و مواد بهداشتی مشغول شده اند، اما در ایران عزیزمان می بینیم که همه به کمک هم شتافته اند.

وی با تاکید بر اینکه  طی این مدت مجموعه بهداشت و درمان زحمت بسیار زیادی کشیدند افزود: کمیته امداد، دولت و سپاه، دستگاه های اجرایی همه و همه کمک های خوبی را انجام دادند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه دولت تلاش کرد کمک هایی برای آسیب دیدگان منظور کند افزود: تا امروز ۷۵۰۰ کارت نقدی و۳ هزار بسته بهداشتی از طریق دفاتر تسهیلگری در حاشیه های شهر توزیع شده است.

رحیمی افزود: وام قرض الحسنه ۱۰ میلیونی و ۵ میلیون تومانی به خدمه پرستاران و خدمه بیمارستان های درگیر کرونا داده شده است. ۴ هزار کارت هدیه نیز برای رزمندگانی که جایی مشغول نیستند و طلاب حوزه های علمیه طی روزهای آینده تقدیم خواهد شد.

 استاندار فارس با بیان اینکه ۷۲ هزار کارگر از بیمه بیکاری برخوردار خواهند شد، افزود: یک میلیون و ۴۸ هزار خانوار فارسی وام معیشتی بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی دریافت کرده اند. همچنین ۹۹۱ هزار و ۷۸۵ هزار خانوار از تسهیلات یک میلیون تومانی دولت استفاده کرده اند.

استاندار فارس در پایان با بیان اینکه "از سیل گذشته تا کرونا این اتحاد و همدلی مردم استان فارس در صحنه های مختلف قابل مشاهده است" اظهار داشت: قطعاً همکاری مردم و مسئولین می تواند جلوه های خاصی را در خاطر مردم ماندگار کند.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: