کد خبر: ۱۳۸۹۹۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۰ - ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹
در بازدید معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛
مهندس باصری گفت:شهرک صنعتی از عدم زیرساخت های مناسب در توزیع انرژی مثل مشکل تامین آب و خط تلفن رنج می برد که این مسائل کارکنان را با مسائل زیادی مواجه می کند.
به گزارش "شیرازه"،امروز سه شنبه دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ، دکتر رحیمی استاندار فارس، روسای دانشگاه‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرائی از شهرک صنعتی بزرگ شیراز، شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری فارس، شهرک آرین و مراسم افتتاح پردیس نوآوری و فناوری شیراز در محل دانشکده فناوری‌های نوین بازدید کردند.

در حاشیه این بازدید" مهند‌‌‌‌‌س جواد‌‌‌‌‌ باصری"، مد‌‌‌‌‌یر عامل شرکت خد‌‌‌‌‌ماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز با بیان این که مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد،گفت:شهرک صنعتی از عدم زیرساخت های مناسب در توزیع انرژی مثل مشکل تامین آب و خط تلفن رنج می برد که این مسائل کارکنان را با مسائل زیادی مواجه می کند.
مد‌‌‌‌‌یر عامل شرکت خد‌‌‌‌‌ماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز: شهرک صنعتی از نبود زیرساخت های لازم رنج می برد

وی افزود:این شهرک حداقل به ۸ دستگاه خودرو آتش نشانی و دو ایستگاه آتشنشانی نیاز دارد.این زیر ساخت ها می بایست از ابتدا تامین می شد و هر یک از نیازها ماهانه به اجرا می رسد اما متاسفانه این امر محقق نشده است.

ظفر افشون، معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه منابع استانداری فارس نیز گفت: با توجه به این که در سال جهش تولید هستیم یکی از برنامه هایی که در نظر داریم،دعوت از مسئولین برای توسعه شهرک های صنعتی می باشد.

وی افزود: هرچند از سال ها پیش ظرفیت های خالی از تولید وجود دارد اما می توان بواسطه سیستم های بانکی این ظرفیت ها را تکمیل نمود.البته به طور کلی در سال جدید برای تحقق جهش تولید هیچ مشکلی نداریم.

ظفرافشون گفت:هر یک از واحدهای صنعتی که در زمینه تولید کمبودی دارند، آن را اعلام کنند تا تجهیزات لازم را در اختیارشان بگذاریم.
انتهای پیام/

برچسب ها: شرکت ، صنعتی ، فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: