کد خبر: ۱۳۹۲۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۷ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
در جلسه ویدئوکنفرانس با فرمانداران مطرح شد:
جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در شهرستان‌های استان فارس به ریاست فرمانداران تشکیل و برنامه ریزی لازم در این خصوص صورت می‌گیرد.
به گزارش شیرازه، سرهنگ پاسدار سعید کوشکی جهرمی دبیر ستاد استانی بزرگداشت 40 سالگی دفاع مقدس استان فارس به همراه سید احمد احمدی زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس در جلسه ویدئوکنفرانس با فرمانداران در خصوص بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: بزرگداشت 40 سالگی دفاع مقدس یک وظیفه و فرصت برای ما است که بتوانیم دستاوردهای دوران دفاع مقدس را به نسل آینده منتقل کنیم و از فرهنگ ارزشمند این دوران در شرایط کنونی جامعه بهره برداری کنیم.
سرهنگ کوشکی بیان داشت: بنا به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح و مصوبه شورای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ریاست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سطح استان ها و شهرستان ها به ترتیب بر عهده استانداران و فرمانداران است که دبیری آن نیز در سطح استان با مدیران کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان و در شهرستان ها نیز برعهده فرماندهان نواحی است که انتظار می رود در راستای بزرگداشت 40 سالگی دفاع مقدس فرماندارن اقدام به برگزاری ستاد و برنامه ریزی این ایام را با مشارکت دستگاه های اجرایی داشته یاشند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اشاره ای به برنامه ریزی های صورت گرفته در استان پرداخت و گفت: فرمانداران به مناسبت 40 سالگی دفاع مقدس اقدام به برگزاری برنامه های از جمله تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس، انجام تبلیغات محیطی، انتشار مطالب در فضای مجازی، تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران با مشارکت دستگاه ها و نهاد شهرستان بپردازند و جلسات ستاد شهرستان را نیز به صورت مستمر تشکیل و گزارشات آن را به ستاد استانی  ارسال کنند.
وی با اشاره به تشکیل کمیته های مختلف در حوزه های دفاع مقدس و بزرگداشت این ایام اشاره کرد و گفت: فرمانداران با در نظر گرفتن شرایط وجود ویروس کرنا سمت و سوی برنامه ها را به طرف استفاده از ظرفیت های فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه ها سوق دهند.
در این جلسه تعدای از فرمانداران به بیان نقطه و نظرات خود پرداختند و آمادگی کامل خود را در راستای برنمامه ریزی چهل سالگی دفاع مقدس در سطح شهرستان ها اعلام نمودند.

انتهای پیام/

برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: