کد خبر: ۱۳۹۲۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹
مدیرکل کمیته امداد فارس مطرح کرد:
دبیر شورای زکات استان فارس از تدارک و برپایی 597 پایگاه جمع آوری زکات فطریه در استان خبر داد.
به گزارش شیرازه، محمد بذرافشان، مدیر کل امداد فارس با اعلام اینکه در استان 597 پایگاه جمع آوری زکات فطره برپا شده است، گفت: امسال با توجه به اینکه در اماکن مذهبی، حسینیه ها و مساجد به دلیل شیوع بیماری کرونا احتمالا نماز عید فطر برپا نمی شود؛ خیران و مردم نیک اندیش استان می‌توانند زکات فطره خود را از طریق دفاتر دبیرخانه شورای زکات استان و پایگاه‌های مستقر در سطح شهر، همچنین پایگاه های برپا شده در خیریه ها و مراکز نیکوکاری استان پرداخت کنند.

بذرافشان در ادامه افزود: علاوه بر راه های مذکور، شماره گیری کد دستوری #5*071*8877*  و شماره کارت 9376 9970 9918 6037 و همچنین شماره حساب 0101273073000 از دیگر راه های پرداخت زکات فطره در استان فارس می باشد.

دبیر شورای زکات استان تصریح کرد: پایگاه های تدارک دیده شده در استان فارس شامل 57 پایگاه مستقر در ادارات، 110 پایگاه شهرستانی و 30 پایگاه در شیراز و همچنین 400 پایگاه در مراکز نیکوکاری و خیریه های استان می باشد.

مدیر کل امداد فارس تاکید کرد: تمامی پایگاه های اعلام شده در استان فارس جهت تسهیل در جمع آوری زکات فطره مردم خیرخواه، به صورت یکسره و در ایام تعطیلی عید سعید فطر باز هستند.

بذرافشان در پایان یادآور شد:  طبق هماهنگی های انجام شده، در روز عید سعید فطر کلیه پایگاه های جمع آوری زکوات فطره از صندوق هایی با آرم شورای زکات به طور مشترک استفاده می کنند که هدف از این کار محاسبه دقیق میزان زکوات جمع آوری شده و تسریع در توزیع آن میان نیازمندان است.
انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: