کد خبر: ۱۳۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۵ - ۰۳ خرداد ۱۳۹۹
تعداد ۱۲ دستگاه خودرو سوخت رسان سیار ارائه این خدمت به شهروندان را آغاز کردند. سوخت رسانی سیار از طریق نصب اپلیکشن تلفن همراه و درخواست الکترونیکی سوخت انجام می‌شود.
به گزارش شیرازه، عنایت الله رحیمی در حاشیه آیین رو نمایی از خودروهای خدمات سوخت رسانی سیار در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعداد ۱۲ دستگاه خودرو سوخت رسان سیار ارائه این خدمت به شهروندان را آغاز می‌کنند، گفت: سوخت رسانی سیار در این روش از طریق نصب اپلیکشن تلفن همراه و درخواست الکترونیکی سوخت انجام می‌شود.
خدمات سوخت رسانی سیار در شیراز راه اندازی شد/ رونمایی از خودروهای پیدو
استاندار فارس بیان کرد: سوخت رسانی سیار علاوه بر اینکه دسترسی آسان به سوخت را برای شهروندان فراهم کرده و صرفه جویی در وقت به وجود آورده است سبب تردد کمتر خودرو در خیابان ها مزایای زیست محیطی نیزبه همراه دارد. وی ادامه داد: تردد کمتر خوردو در خیابان ها نیز علاوه بر کاهش آلودگی از تعداد تصادفات نیز می کاهد.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: از مزایای دیگر این روش سایر سوخت رسانی این است که در مقایسه با جایگاه های ثابت سوخت نیاز به سرمایه گذاری کمتری دارد و راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد.
 
 رحیمی تاکید کرد: بی تردید سوخت رسانی سیار در مواقع بحرانی کارایی زیادی برای اینکه شهروندان به زحمت نیفتند خواهد داشت.
خدمات سوخت رسانی سیار در شیراز راه اندازی شد/ رونمایی از خودروهای پیدو
نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: پرداخت هزینه سوخت به صورت الکترونیکی از نظر رعایت بهداشت حائز اهمیت است.

وی افزود: سوختگیری خودروها نیز در جایگاه های سوخت سطح شهر به صورت عادلانه انجام می شود.

 استاندار فارس ابراز امیدواری کرد، این خدمتی نو و جدید بتواند تسهیلات بیشتری در اختیار مردم بگذارد و افزود: ما باید به سمت تکنولوژی های جدید و روش های نو برای خدمات رسانی حرکت کنیم.
خدمات سوخت رسانی سیار در شیراز راه اندازی شد/ رونمایی از خودروهای پیدو
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: