کد خبر: ۱۳۹۳۵۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۹ - ۰۵ خرداد ۱۳۹۹
وزیر نیرو در واکنش به سخنان امام جمعه شیراز گفت: تاکنون بالغ بر ۹۰ نفر از مدیران صنعت آب و برق در سطوح مختلف اعم از معاون وزیر، مدیران‌کل و مدیران عامل از طریق فراخوان عمومی انتخاب و منصوب شده‌اند.
به نقل از روابط عمومی برق منطقه‌ای استان‌فارس، وزیر نیرو در واکنش به بیانات نماینده ولی فقیه در استان فارس اظهار داشت: تاکید جناب عالی بر شایسته‌گزینی و انتصاب افراد متعهد و متخصص شایسته قدردانی است.
رضا اردکانیان در نامه خود از حمایت‌های بی‌دریغ آیت‌الله دژکام نماینده ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز از صنعت آب و برق این استان نیز قدردانی کرد.

متن کامل نامه رضا اردکانیان به آیت‌الله دژکام، نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز به شرح زیر است:

سلام علیکم

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر خیر و برکت رمضان، از اظهار لطف جناب عالی نسبت به تلاش‌های کارکنان خدوم صنعت آب و برق در پویش "هر هفته -الف-ب- ایران" کمال تشکر را دارم. 

همانگونه که مستحضرید، پویش "هرهفته_الف_ب_ایران" با هدف تبیین و به منصه ظهور رساندن این معنا که آبادانی کشور در هیچ شرایطی متوقف نمی‌شود و تحریم‌های ظالمانه و تنگناهای مالی، مانعی پیش‌روی ساختن ایران اسلامی نیست، طراحی و طی شش‌ماهه دوم سال گذشته، 227 پروژه بزرگ و مهم صنعت آب و برق در اقصی نقاط 31 استان کشور با اعتباری افزون بر 33 هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

در ادامه حرکت جهادی سال‌ گذشته و در راستای ایفای نقش مؤثر در تحقق خط‌مشی تعیین‌شده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در قالب تعیین عنوان سال‌جاری به نام «جهش تولید»، پویش سال 99 با عنوان: «هرهفته_الف_ب_ایران»؛ «ساخت و سازها» و «سازوکارها» سازماندهی شده و به یاری خداوند متعال در قالب این پویش‌ بالغ بر 250 پروژه در 31 استان کشور با سرمایه‌گذاری حدود 50 هزار میلیارد تومان افتتاح و یا کلنگ‌زنی می‌شود که طبعاً حمایت‌ها و توجه جناب عالی و سایر نمایندگان محترم ولی فقیه در استان‌ها و ائمه‌جمعه در حصول نتیجه هر چه مطلوب‌تر پویش راهگشا خواهد بود.

تاکید جناب‌عالی بر شایسته‌گزینی و انتصاب افراد متعهد و متخصص در مواضع خدمت در وزارت نیرو در دیدار مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای فارس، نشان از درایت جناب عالی و توجه وافر به مسائل استان و عزم جدی برای بهبود شرایط تولید دارد که شایسته تقدیر است.

در این خصوص نیز به استحضار می‌رساند تاکنون بالغ بر 90 نفر از مدیران صنعت آب و برق در سطوح مختلف اعم از معاون وزیر، مدیران‌کل و مدیران عامل از طریق فراخوان عمومی انتخاب و منصوب شده‌اند.

در بخش تولید برق نیز همانگونه که تأکید نموده‌اید، موفقیت‌ها و دستاوردهای صنعت برق در کنار همراهی مردم شریف ایران اسلامی با رعایت الگوی مصرف، همگی نشان از اهتمام جدی وزارت نیرو به موضوع تولید انرژی برق به عنوان رکن اساسی رشد و بالندگی بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدی کشور در راستای نیل به هدف عالی «جهش تولید» دارد.

بی‌تردید نگاه مشفقانه و مدبرانه جناب عالی به مسائل وزارت نیرو در استان پهناور فارس، در ایجاد انگیزه و امید هرچه بیشتر برای خدمت‌گزاران مردم فهیم استان نقش بسزایی داشته و راهگشای امور خواهد بود. اینجانب ضمن تشکر مجدد از جناب عالی، سلامتی و توفیق روزافزونتان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

براساس این گزارش، در روزهای آغازین ماه مبارک رمضان، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در دیدار با مدیران صنعت برق این استان، با تقدیر از تلاش‌های مدیران این صنعت برای خدمت‌رسانی به مردم، بر شایسته‌گزینی و استفاده درست از نیروهای متخصص تاکید کرده بود.»

انتهای پیام/423/ش


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: