کد خبر: ۱۳۹۳۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۹
فرمانده نیروی دریایی سپاه:
سردار علیرضا تنگسیری گفت: به قاچاقچیان کالا و سوخت هشدار می‌دهیم، در صورت تداوم این راه، شناورهای‌ حامل قاچاق را با خارج کردن خدمه آن به آتش می‌کشیم.
  سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از کشفیات یگان‌های دریایی سپاه طی روزهای اخیر در جزیره قشم اظهار کرد: قاچاقچیان با وارد کردن کالاهایی که نمونه داخلی آنها در کشور در حال تولید است، به نظام اقتصادی کشور ضربه وارد کرده و موجب تعطیلی کارخانجات و واحدهای تولیدی داخلی می‌شوند.

او بیان کرد: برای ما قابل قبول نیست که جوانان ما از ناحیه قاچاق بیکار شوند و ارز کشور برای قاچاق کالا از کشور خارج شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با تأکید بر این که پیام ما به قاچاقچیان این است که با آنها شوخی نداریم و مبارزه در این زمینه جدی‌تر از هر زمان دیگری است، افزود: قاچاقچیان اگر مجددا بخواهند دست به قاچاق بزنند، خدمه شناورها را بیرون می‌کشیم و شناورهای آنان را با کل کالاهایشان در دریا آتش خواهیم زد.

سردار تنگسیری با اشاره به حمایت برخی از مسئولان کشورهای همسایه از قاچاق کالا به کشورمان، تصریح کرد: مبارزه با صید ترال، مبارزه با قاچاق کالا و مبارزه با قاچاق سوخت را به عنوان یکی از مهم‌ترین اولویت‌های نیروی دریایی سپاه با جدیت پیگیری خواهیم کرد و دشمنانی که مبارزه سیاسی و اقتصادی  را با ما شروع کرده‌اند، بدانند عزم ما در برخورد با قاچاق جزم است و اجازه نخواهیم داد که قاچاق، ریشه‌های اقتصاد کشور را مورد ضربه قرار دهد.

 با حضور سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و سردار غلامشاهی فرمانده منطقه یکم دریایی این نیرو، کشفیات یگان‌های دریایی سپاه در حوزه مبارزه با قاچاق کالا که بسیاری از آنها از کالاهای غیرمجاز بودند، به آتش کشیده شد.

انتهای پیام/ب

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: