کد خبر: ۱۳۹۶۸۷
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۵ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
یادداشت وارده؛
پشت پرده این اتهام دروغ به رئیس قوه مقننه اینست که جریان اصلاحات که با ضعف و فساد و ناکارآمدی این روزها در میان مردم هیچ محبوبیتی ندارد دنبال سیاسی‌کاری و همسویی با جریانات رسانه‌ای معاند جهت فراموش شدن مسئولیت بی‌کفایتی دولت اعتدال و اصلاح‌طلبان حامی آن است.

پایگاه خبری تحلیلی شیرازه؛ در روزهای اخیر برخی فعالین زن اصلاح‌طلب استان فارس تلاش کرده‌اند با فرافکنی و دروغ بستن به جریان انقلابی مسئولیت بی‌تدبیری‌های مجلس دهم و دولت روحانی را از عملکرد اصلاح‌طلبان نفی کنند!
 برای مثال جمیله كريمي تلاش کرده اکثریت مجلس دهم را غیر اصلاح طلب بخواند تا اصلاحات، ناکارآمدی و مصوبات غیرانقلابی آنرا به عهده نگیرد درحالیکه هنوز تیتر روزنامه های زنجیره ای فردای انتخابات مجلس دهم موجود است و همچنین انتخاب پزشکیان و مطهری به عنوان نواب رئیس در آن مجلس و نیز تصویب برخی لوایح همچون FATF به آشکاری نشان میدهد که اکثریت مجلس دهم در اختیار فراکسیون امید و اصلاح‌طلبان قرار داشته است و اصلاح‌طلبان بایستی بجای فراکنی پاسخگوی عملکرد خود باشند. در همین شیراز با حمایت اصلاح طلبان ۴ نماینده مجلس دهم این شهر از این سنخ انتخاب شدند و ناکارآمدی و سیاسی‌کاری آنان برای همگان محرز شد از سلفي معروف تا تب كردن براي كوروش و ناتواني در حتي يك نطق ساده در دوره چهارساله مجلس.
زنان اصلاح‌طلب فارس بدنبال فرافکنی

اما دیگر زن اصلاح‌طلب شیرازی یعنی سولماز دهقان عضو لیست امید شورای شهر شیراز ادامه این پروژه سیاسی رسانه‌ای را با حمله دروغین به دکتر قالیباف نماینده مردم تهران و رئیس مجلس دوره یازدهم کلید زده است. 
او بدون ارائه هیچ سندی مبنی بر نقش داشتن دکتر قالیباف، ایشان را سلطان املاک نجومی خوانده است! 
پشت پرده این اتهام دروغ به رئیس قوه مقننه اینست که جریان اصلاحات که با ضعف و فساد و ناکارآمدی این روزها در میان مردم هیچ محبوبیتی ندارد دنبال سیاسی‌کاری و همسویی با جریانات رسانه‌ای معاند جهت فراموش شدن مسئولیت بی‌کفایتی دولت اعتدال و اصلاح‌طلبان حامی آن است.
 تایید صلاحیت دکتر قالیباف توسط شورای محترم نگهبان ادعاهای دروغ‌پراکنان در این زمینه ها را باطل کرده و رای میلیونی مردم تهران به ایشان جریان اصلاحات را به ترس انداخته و ریاست قاطع ایشان بر مجلس با ۲۳۰ رای در واقع سبب استارت پروژه تخریب مجدد ایشان توسط جریانات اصلاح‌طلب و رسانه های انگلیسی و سعودی شده است. 
بنظر می‌رسد ورود دادستانی و دادگستری استان فارس به اظهارنظرهای نامربوط عناصر اصلاح‌طلب در استان لازم است، چراکه این جریان با تخریب مجلس یازدهم در حال تکمیل پازل دشمن است‌. 
درحالیکه این جریان بایستی به مردم و شهروندان جمهوری اسلامی پاسخگو باشد هم بابت عملکرد ضعیف و وعده‌های دروغ انتخاباتی، هم بابت فرستادن افراد مشکلدار و حامی بهائیت به شورای شهر شیراز و هم تلاش برای نفوذ دادن عناصر جوان خود در نهادهای اقتصادی دولت. و باید بداند که این تحرکات از چشم مردم خصوصاً جوانان انقلابی دور نمانده و فرافکنی راه حلی برای ادامه این پروژه سیاسی زنان اصلاح‌طلب اهل فارس نیست.
رضا مقدم؛ فعال دانشجویی

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: