کد خبر: ۱۳۹۸۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۳ - ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
به همت اطلاعات سپاه شهرستان مُهر:
مشروبات الکلی دست‌ساز(شراب) در حال ساخت به همراه فردی که مالک ساختمان بود دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

به گزارش شیرازه به نقل عصر مُهر، روز گذشته طبق اطلاعات رسیده به اطلاعات سپاه شهرستان مُهر که یک ساختمان نیمه‌کاره دریکی از روستاهای بخش وراوی که به کارگاه تولید مشروبات الکلی تبدیل‌شده است.

به‌محض دریافت این گزارش تحقیقات میدانی از محل و رصد دقیق اطلاعاتی این خبر تأیید و به فرماندهی سپاه شهرستان مُهر اعلام شد.

گفتنی است طبق هماهنگی با دستگاه قضایی و با هدایت و همکاری اطلاعات ناحیه نیروهای عملیاتی سپاه شهرستان مُهر اقدامات لازم را جهت جمع‌آوری و دستگیری فرد انجام داده و در این کارگاه حدود ۳۰۰ لیتر مشروبات الکلی دست‌ساز(شراب) در حال ساخت به همراه فردی که مالک ساختمان بود دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی تحویل داده شد.

به گزارش سرویس اجتماعی عصر مهر، از دستگاه قضایی شهرستان می‌خواهیم که با چنین افرادی که زندگی خانواده‌ها را به تباهی می‌کشند اشد مجازات را در نظر بگیرند تا این کارها در شهرستان برای همیشه جمع و شاهد این مدل کارها در منطقه و شهرستان نباشیم./
 پایان پیام

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: