کد خبر: ۱۳۹۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۷ - ۰۳ تير ۱۳۹۹
یک فعال رسانه ای استان فارس عضو هیات مدیره انجمن سواد رسانه ای ایران شد.
 سجاد خسروانیان مدرس دانشگاه در رشته ارتباطات و فعال رسانه ای و فرهنگی، با استعفای دکتر حسن بشیر و دکتر معصومه نصیری از هیات مدیره انجمن سواد رسانه ای ایران به عنوان عضو رسمی هیات مدیره این انجمن فعال خود را آغاز کرد.
سجاد خسروانیان از سال ۱۳۸۱ تا کنون به عنوان خبرنگار در سطح ملی و بین المللی و استانی فعالیت داشته و در کنار فعالیت های رسانه ای، مسوولیت های اجرایی مختلفی در وزارت خانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و کشور داشته است.
این فعال رسانه ای استان فارس در سال ۱۳۹۷ به عنوان جوان نخبه برگزیده حوزه رسانه انتخاب و در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان در سطح استان فارس و کشور از وی تجلیل شد.
خسروانیان پیش از این مسوولیت از بنیانگذاران و موسسان انجمن سواد رسانه ای ایران بوده و سوابقی همچون قائم مقامی و معاون امور استان های این انجمن را در سال های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ عهده دار بوده است.

انجمن سواد رسانه ای و اطلاعاتی ایران، یک سازمان مردم نهاد ملی با عضویت فعالان بخش خصوصی، دولتی و دانشگاهی در حوزه سواد رسانه ای است که در حوزه آموزش، پژوهش، برنامه سازی رادیویی، تلویزیونی و سینمایی، تولید محتوای فرهنگی و اجتماعی با مضمون سواد رسانه ای و رتبه بندی مدارس، دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی کشور ایران از نظر میزان توجه به موضوع سواد رسانه ای فعالیت می کند.
این انجمن هر ساله نسبت به اهدای نشان سواد رسانه ای به چهره های ماندگار این عرصه و اهدای نشان مسئولیت اجتماعی به اشخاص حقیقی و حقوقی که امکانات مادی و معنوی خود را در راه افزایش سواد رسانه ای جامعه به کار گرفته اند، اقدام میکند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: