کد خبر: ۱۴۰۱۰۵
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۶ - ۱۱ تير ۱۳۹۹
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) فارس خبر داد:
دکتر بذرافشان گفت: یک هزار واحد مسکونی به یک هزار خانواده مددجو فارس اهدا می شود.
به گزارش شیرازه، دکتر محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس امروز در همایش "شکوه کرامت" و تجلیل از خیرین مسکن ساز گفت: خیرین پشتوانه محکم کمیته امداد در استان فارس هستند و در یک فضای همدلی در موضوع خدمت رسانی و تحقق گفتمان حضرت امام که زندگی عزت مند است، گام های مهمی در حال برداشت است. امروز امداد، امداد معیشت و پر کردن شکم مستمندان نیست، بلکه در پرورش جان و روح خانواده ها اهتمام دارد.

دکتر بذرافشان با از ساخت یک هزار واحد مسکونی برای مددجویان فارس خبر داد و اظهار داشت:  واحد های مسکونی مجمع کوثر شیراز با اعتبار  ۵ و نیم میلیارد تومان امروز با حضور رئیس کل کمیته امداد کشور به صورت نمادین به مددجویان اهدا می شود.

وی تصریح کرد: امروز افزایش سرمایه های اجتماعی و اعتماد مردم استان فارس را شاهد هستیم و برخی از نمایندگان مجلس و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی از فرزندان مکتب امام خمینی (ره) هستند.

بذرافشان با اشاره به توزیع بیش از یک میلیون غذای گرم در استان فارس عنوان کرد: در اکرام ایتام، جشن عاطفه ها و زکات استان فارس در رتبه اول کشور قرار دارد.

وی با عنوان اینکه در سال گذشته هزار جهیزیه بین مددجویان توزیع شده است  گفت: امسال با یاری خداوند ۱۵۰۰ جهیزیه به نوعروسان در سال جهش تولید در موضوع مسکن و جهیزیه پر شتاب تر گام بر میداریم.

انتهای پیام/
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: