کد خبر: ۱۴۰۱۱۹
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۲ - ۱۱ تير ۱۳۹۹
معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس در گفتگو با شیرازه:
سرهنگ پاسدار حسن گلزار گفت: حمایت و تأیید ترورهای ضد حقوق بشری گروهک منافقین در ایران توسط آمریکا، چهره مزورانه حقوق بشر آمریکایی را نشان می دهد.

سرهنگ پاسدار حسن گلزار معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس در گفتگو با شیرازه با یادآوری اینکه با خروج انگلستان از خاورمیانه، ایالات متحده امریکا با طرح­های نو استعماری خود، جایگزین استعمارگر پیر شد اظهار داشت: شاید در ابتدا کسی تصور نمی­کرد این کشور نوپای داعیه­دار حقوق بشر، خود با سبک و سیاقی جدید به تباه کردن جان انسان­ها و بی­ارزش­جلوه­دادن نفوس انسانی اقدام نماید.

به گفته گلزار، کودتای ننگین 28 مرداد 1332 (۱۹ آگوست ۱۹۵۳م) در نزد ملت ایران، پرده از چهره واقعی ایالات متحده برداشت. اما حمایت متقابل رژیم وقت و دیکتاتوری پهلوی در پوشاندن چهره واقعی این کشور در نزد ملت ایران تا اندازه زیادی موفق بود.

هفته بازخوانی حقوق بشرآمریکایی، فرصتی برای رسوا نمودن و عیان کردن چهره متوحش غرب در نزد افکار عمومی جهانیان است

وی اظهار داشت: افشاگری­های گاه و بی­گاه امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی در جریان کاپیتولاسیون و حق قضاوت کنسولی و اصلاحات ارضی دیکته شده از طرف غرب، چشم ملت را به طینت پلید ایالات متحده روشن ساخت و درنهایت با تبیین ایدئولوژی انقلاب سلامی و مبنای فکری نه شرقی و نه غربی، جمهوری اسلامی و انقلاب مردمی ملت ایران با رهبری ایشان به پیروزی رسیده و به حاکمیت دست نشانده و تحت حمایت غرب پایان داد.

گلزار ادامه داد: با وقوع انقلاب اسلامی 1357(1979) در ایران و تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده و مرکز عملیات سازمان جاسوسی و امنیتی سیا در تهران، عملاً چهره واقعی این کشور برای ملت ایران آشکار و منافع مستعمره­گونه ایالات متحده در خاورمیانه با کنار رفتن رژیم پهلوی به عنوان ژاندارم منطقه و حامی منافع امریکا، در خطر افتاد.

معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس تصریح کرد: ایالات متحده علی­رغم ادعای رعایت مبانی حقوق بشری خود، تلاش کرد تا حکومت مردمی و نوپای جمهوری اسلامی در ایران را با حربه­های مختلف ازجمله حمایت از گروهک­های شبه­نظامی وابسته مثل منافقین و یا جنگ نیابتی توسط رژیم بعثی با فرماندهی صدام با فشارهای داخلی و خارجی در کنار تحریم ساقط نماید.

به عقیده گلزار، مهم­ترین راهبردی که ایالات متحده در این زمینه بکار برد، حمایت و تأیید ترورهای ضد حقوق بشری گروهک منافقین در ایران و حتی همراهی با رژیم دیوانه و متخاصم بعثی در حملات شیمیایی و بمباران مناطق مسکونی ایران و درنهایت هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز خلیج فارس برای فشار آوردن بر ایران در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی بود.

معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس تصریح کرد: سوء قصد نافرجام به مقام معظم رهبری(مدظله) در ششم تیرماه 1360 توسط گروهک منافقین، انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی و شهادت مسئولان ارشد نظام مردمی جمهوری اسلامی در هفتم تیرماه 1360، ترور محمد کچویی رئیس زندان اوین در هشتم تیرماه همین سال، ترور آیت الله صدوقی امام جمعه یزد و شهید محراب در 11 تیرماه 1361، بمباران شیمیایی منطقه سردشت توسط رژیم بعثی عراق و با استفاده از تسلیحات غربی-امریکایی در 8 تیرماه 1366 و اسقاط هواپیمای مسافربری ایران و شهادت مسافران بی­گناه این هواپیما بر فراز آب­های خلیج فارس در 12 تیرماه 1367، این هفته­ی میانی تیرماه را برای ملت ایران بسیار تلخ و شکننده نموده است و چهره واقعی ایالات متحده را در دشمنی با ملت و شهروندان ایرانی بیش از پیش آشکار نموده است.

وی افزود: بر همین مبنا چندسالی است که هفته بازخوانی حقوق بشر امریکایی، بخوانید حقوق ضد بشری امریکا و حقوق به­شرّ امریکایی، از ششم تا دوازدهم تیرماه، برای رسوا نمودن و عیان کردن چهره متوحش غرب در نزد افکار عمومی جهانیان در تقویم رسمی ما ثبت شده است.

گلزار گفت: معاونت فرهنگی هنری سپاه فجر و مجموعه مدیریت­های فرهنگی اقشار و نواحی این سپاه، در این هفته، با برپایی نمایشگاه، تشکیل حلقات مجازی روشنگری، تدوین مبانی فکری، تولید پوسترهای مناسبتی و بسیاری دیگر از فعالیت­های روشنگرانه در ذیل فرهنگ عمومی اجتماع، اقدام به آگاه­سازی عمومی نموده و در این زمینه در سال­های اخیر بسیار موفق عمل نموده است.

معاون فرهنگی هنری سپاه فجر فارس با بیان اینکه به نظر می­رسد که برای این مهم و آشکارشدن چهره واقعی حقوق ضد بشری ایالات متحده امریکا، باتوجه به هجمه­های تبلیغی و روتوش­های رسانه­ای که این کشور انجام می­دهد، راه درازی در پیش است تأکید کرد: یقیناً وعده خداوند محقق و چهره واقعی باطل و تزویر بر ملل جهان عیان و آشکار خواهد شد و یقیناً پیروزی حق بر باطل و تحقق آرمان­شهر مهدوی و حقوق بشر واقعی و آزادی، برابری، برادری و عدالت و مساوات در ذیل سایه امام مهدی (عج) نزدیک است.

انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: