کد خبر: ۱۴۰۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۲۵ تير ۱۳۹۹
مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه استهبان امروز چهارشنبه 99/4/25 با حضور مسئولین، بسیجیان،پیشکسوتان و خانواده محترم شهدا و ایثارگران در سالن سینما قدس استهبان برگزار شد.
 به گزارش شیرازه به نقل استهبان آنلاین، حجه الاسلام والمسلمین خاوری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه استهبان با اشاره به جایگاه رفیع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کشور، منطقه و دنیا گفت: این فرموده امام راحل مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور هم نبود تعارف نیست و واقعیتی است که نمی توان آن را انکار کرد.

امام جمعه استهبان در ادامه افزود: انقلاب اسلامی در چهل سال گذشته فراز و نشیب هایی را طی کرده که در همه عرصه ها شاهد حضور فعال سپاه پاسداران بوده ایم.

سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرم

ایشان در پایان ضمن تشکر از زحمات سرهنگ احمدی جابری و خیرمقدم به سرهنگ کریمی گفت: سپاه استهبان همیشه در تمامی امور علی الخصوص امورات فرهنگی و امنیتی شهرستان خوب درخشیده اند و ما باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

دومین سخنران این مراسم کمالی سروستانی فرماندار استهبان بود که وی ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از زحمات سرهنگ احمدی جابری گفت: شهرستان استهبان شهرستانی است با قدمتی دیرینه و مردمی بزرگوار که 500 شهید عزیز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند.

سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرم

وی در پایان گفت: برای سرهنگ کریمی فرمانده جدید سپاه استهبان آرزوی موفقیت و سربلندی داریم و از زحمات مجموعه سپاه شهرستان تشکر و قدردانی می نماییم.

سرهنگ احمدی جابری بعنوان سومین سخنران مراسم، پس از عرض خیرمقدم و تشکر از زحمات  پاسداران، بسیجیان، پیشکسوتان، خانواده محترم شهدا و ایثارگران و مسئولین شهرستان گفت: نگاه مادی و منفعت طلبانه به مسئولیت ، خسران و زیانی بیش نیست و خدمت در سپاه سخت است چرا که بایستی سرباز محض ولایت باشی و از خون شهیدان پاسداری کنی.

 فرمانده سابق سپاه استهبان ضمن طلب حلالیت از کل مردم گفت: عملکرد همه انسانها در هر مسئولیتی در لوح محفوظ ثبت شده است و افتخار من اینست که بعنوان یک عنصر انقلابی توانسته ام در کنار بچه های انقلابی شهرستان فعالیت داشته باشم.

در ادامه معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس با بیان سبره زندگی امام رضا(ع) گفت: دوران امام رضا (ع) دوران خفقان و اختناق بود که ایشان توانستند با رأفت، برنامه ریزی و تلاش ، جغرافیای محبین اهل بیت(ع) را گسترش دهند.
سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرم
سرهنگ محمدی افزود: الان جغرافیای جهان با نظام سلطه ای همراه است که به بهانه دفاع از حقوق بشر با ابزاری به اسم شورای امنیت اقدام به راه اندازی جنایات و جنگ هایی در نقاط مختلف دنیا کرده اند و این جنگها منجر به آسیب دیدن مردم مظلوم شده است.
وی در ادامه افزود: درسی که از زندگی امام رضا(ع) می گیریم اینست که نباید ناامید شد و قطعا با صبر و برنامه ریزی و مجاهده و لطف اهل بیت(ع) می توان اسلام ناب را گسترش داد و زمینه تشکیل حکومت صالحان را فراهم نمود.

معاون هماهنگ کننده سپاه فجر در پایان ضمن تشکر از زحمات سرهنگ احمدی جابری و خیرمقدم به سرهنگ کریمی گفت: سپاه یک نهاد فراجناحی و انقلابی است و ما قدردان هر کسی هستیم که دل در گرو این انقلاب و رهبری داشته و برای رفع مشکل مردم تلاش می کند و موفقیت دولت را موفقیت نظام می دانیم و با وحدت و همدلی و حفظ هویت سپاه به دستگاه های دولتی کمک خواهیم نمود.

سرهنگ حسن کریمی فرمانده جدید سپاه استهبان بعنوان آخرین سخنران این مراسم گفت: انشااله با محوریت امام جمعه محترم و فرماندهی ایشان در امورات فرهنگی شهرستان ، امورات را پیش خواهیم برد و وحدت و همدلی، خدمت به مردم و مسئولین سرلوحه کار ماست که امیدواریم بتوانیم رضایت امام زمان(ع) و مقام معظم رهبری را فراهم آوریم.
لازم به ذکر است که سرهنگ احمدی جابری بعنوان فرمانده سپاه جهرم معرفی گریده اند و سرهنگ کریمی نیز قبل از این بعنوان فرمانده سپاه خنج فعالیت داشته اند.
سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرم

 

سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرم

سرهنگ حسن کریمی فرمانده سپاه استهبان شد/ انتصاب سرهنگ احمدی جابری به عنوان فرمانده جدید سپاه جهرمدریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: