کد خبر: ۱۴۰۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۱ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
استاندار فارس گفت:زمین‌هایی که در اختیار دستگاه‌های اجرایی است در صورت عدم بهره برداری لازم، به طرح اقدام ملی مسکن اختصاص خواهد یافت.
  عنایت آله رحیمی در جلسه طرح اقدام ملی مسکن با بیان اینکه تامین زمین ارزان قیمت مهمترین عامل برای کاهش قیمت مسکن و رفع نیاز اولیه به شمار می‌رود افزود: با وجود زمین ارزان قیمت روال ساخت مسکن تسریع می‌شود و این چرخه حتی فارغ از طرح اقدام ملی نیز کارکرد دارد.
وی خواستار تسریع در روند اجرایی طرح ملی مسکن شد و گفت: تامین مسکن نباید موضوعی عادی تلقی شود و جا دارد تا متولیان امر نسبت به رفع موانع اجرایی آن غیر معمول عمل کنند.
نماینده عالی دولت در استان فارس به منظور تسریع در تامین زمین مورد نیاز برای طرح اقدام ملی مسکن، دستور بازگشت زمین‌های غیر فعال در اختیار دستگاه‌های اجرایی را صادر کرد وگفت: زمین‌هایی که در اختیار دستگاه‌های اجرایی است در صورت عدم بهره برداری لازم، به طرح اقدام ملی مسکن اختصاص خواهد یافت.
رحیمی همکاری همه دستگاه‌های اجرایی در معرفی املاک مازاد را از اولویت‌های این طرح عنوان کرد و گفت: هر یک از دستگاه‌های اجرایی حداقل باید نسبت به معرفی یک ملک مازاد برای اجرای طرح ملی مسکن اقدام کنند.


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: