کد خبر: ۱۴۰۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۳ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
توسعه و بروز رسانی زیرساخت های فنی و تکمیل پوشش تلویزیونی و رادیویی اف ام و موج متوسط در سطح استان از مهمترین مفاد این تفاهم نامه ۸۸۵ میلیارد ریالی است که این تفاهم نامه در استانداری فارس با حضور مدیران دستگاههای اجرایی استان میان دکتر رضا علیدادی، دکتر محمدباقر نوبخت و دکتر عنایت الله رحیمی امضاء شد.
به گزارش "شیرازه" دکتر رضا علیدادی در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه با اشاره به وضعیت مطلوب زیر ساخت‌ و پتانسیل های موجود در استان فارس، گفت: در راستای توسعه خدمت رسانی به تمامی احاد جامعه لازم است کیفیت خدمات ارائه شده در رسانه ملی به سمت ایده آل ارتقا یابد.
انعقاد تفاهم نامه سه جانبه صدا و سیما،سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری فارس
معاونت توسعه و فناوری رسانه سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه فارس در بستر ارائه خدمات دیجیتال جز استان‌های پیشرو است، افزود: با توجه به سطح بالای فرهنگ مردم این استان، پوشش حداکثری رسانه‌ای یک الزام در راستای ارئه خدمات بهتر به مردم شریف فارس است.
وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا با حمایت هایی که درحوزه زیر ساخت از این مرکز صورت می گیرد زمینه لازم برای رشد و شکوفایی هر چه بهتر صدا و سیمای مرکز فارس در عرصه های ملی فراهم گردد.
علیدادی با اشاره به اینکه پوشش بسته سوم تلویزیون دیجیتال در استان فارس افزایش خواهد یافت تصریح کرد: یکی از برنامه هایی که در این تفاهم نامه بر لزوم اجرایی شدن آن تاکید شده است پوشش بسته سوم است از این رو این تفاهم نامه در تلاش است تا از طریق مجموع اقداماتی که طی سه سال صورت می پذیرد نسبت به ارائه خدمات مطلوب تر به مخاطبان اقدام گردد.
دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه ی ملی به همراه هیئتی در سفر یک روزه ی خود به شیراز از ایستگاه پر قدرت رادیویی دهنو نیز دیدن کردند

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: