کد خبر: ۱۴۰۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۹:۰۰ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
استاندار فارس:
استاندار فارس گفت: شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان و اتاق بازرگانی فارس تلاش های ستودنی برای بهبود فضای کسب و کار و رونق تولید در استان کرده اند که این اقدامات جای تشکر دارد.
به گزارش  شیرازه به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، عنایت الله رحیمی در چهلمین شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان فارس با اشاره به شاخص‌ های ارائه شده فضای کسب و کار توسط اتاق بازرگانی بیان کرد: این شاخص‌ ها آلارمی برای حرکت ‌های آینده فضای کسب و کار است و استان فارس با توجه به وسعتی که دارد با بهبود فضای کسب و کار می‌ تواند وضعیت فضای کسب و کار کشور را هم بهبود بخشد.
وی افزود: با توجه به گزارش های اتاق بازرگانی استان، خبر مسرت ‌بخش این است که تولید کننندگان استان نسبت به آینده امیدوار هستند و این یک سیگنال مثبت است که می ‌تواند در بازار اثر مثبت داشته باشد.
رحیمی با اشاره به رتبه استان در شاخص های مختلف فضای کسب و کار کشور اظهارداشت: رتبه ‌هایی که در مورد شاخص ‌های مختلف فضای و کسب و کار مطرح می شود شاید در نگاه اول تنها یک عدد باشد اما سرمایه‌ گذار برای سرمایه‌ گذاری در یک منطقه به این نکات توجه می ‌کند بنابراین باید با کاهش ریسک سرمایه‌ گذاری و تسهیل روند صدور مجوزها جاذبه سرمایه ‌گذاری استان را بالا ببریم.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستور جلسه جلوگیری از تولید و توزیع گسترده لبنیات سنتی غیر مجاز در سطح شهر اضافه کرد: فارغ از هر موضوع دیگری کالا و محصولات به ویژه مواد غذایی باید سالم به دست مردم برسد و اولویت اول ما این است که یک ماده غذایی سالم و بهداشتی به دست مصرف‌ کننده برسانیم و فرقی نمی ‌کند که در قالب مواد غذایی سنتی یا صنعتی باشد که البته سالم بودن مواد غذایی را علوم پزشکی و اداره استاندارد تعیین می‌کنند.
وی ادامه داد: نباید اجازه داد لبنیات و یا هر محصول دیگری  در هر مکان و شرایط نا سالم و در خانه های مخروبه، باغات حاشیه شهرها تولید و وارد بازار عرضه شود بلکه باید با تولید محصولات ناسالم برخورد شود 
انتهای پیام/

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: