کد خبر: ۱۴۱۰۰۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۷ - ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
۱۷ مرداد ماه، یادآور شجاعت و از جان گذشتگی خبرنگاری است که توسط عوامل منحوس تکفیری به شهادت رسید اما این شهادت هیچگاه باعث از بین رفتن آرمانهای والای هم‌قطاران ارزشی ایشان نشد و تبدیل به سنگ بنای رویشی نوین در اندیشه‌های ظلم ستیزانه شد.
پایگاه خبری تحلیلی شیرازه؛ سازمان بسیج رسانه سپاه فجر استان فارس به مناسبت روز خبرنگار بیانیه ای به این شرح صادر کرد:
 17 مرداد ماه یادآور شجاعت و از جان گذشتگی خبرنگاری است که توسط عوامل منحوس و متعصب تکفیری به شهادت رسید و اما این شهادت هیچگاه باعث از بین رفتن یا حتی ذره ای کاستن از آرمانها و اندیشه های والای  هم قطاران ارزشی ایشان نگردید و تبدیل به سنگ بنای رویشی نوین در اندیشه های ظلم ستیزانه آنان گردید.

 یاد و خاطره شهید والامقام محمود صارمی و سایر شهدای شامخ عرصه رسانه نظیر شهید رهبر ، شهید مصطفائی ، شهید نوبهار ، شهید مصلی نژاد و سایر عزیزان که رضوان الهی گوارایشان باد را گرامی می داریم و بهترین تبریک ها و شادباش ها را تقدیم تمامی عزیزانی می کنیم که در حوزه مهم و راهبردی اطلاع رسانی ،با عشق و علاقه وافر و ستودنی حرفه ای بودن و حرفه ای عمل کردن را برای خود مقدس دانسته و برای پاسداری از آن چه بسا متحمل رنج هایی نیز گردیده اند.

 امروز جهادگران عرصه رسانه و این افسران جنگ نرم جبهه اسلام نیازمند توجه جدی مسئولان ذیربط در بحث معیشتی ، درمانی و غیره می باشند ،اقدامی که دیگر باید از پوسته ی شعار خارج و به فعل برسد و این اقدام قطعا نیازمند تفکر و عمل انقلابی توسط مدیران انقلابی می باشد !

 خبرنگار و عکاس همان کسی است که در سخترین شرایط  سخت و نفس گیر بیماری کرونا دوشادوش عزیزان زحمتکش عرصه بهداشت و درمان در انتقال اخبار و تصاویر از جان خود مایه گذاشتند و می گذارند ، آری اینها از جنس کسانی هستند که برای باز شدن معبر جان پاک خود را فدای آرمانها و سایر هم نوعان خود می کنند.

 سازمان بسیج رسانه مفتخر است به اینکه اعلام نماید خادم انسانهایی است که از جنس فرشته اند و به همین خاطر بر خود می بالیم و از همراهی و همکاری صادقانه و صمیمانه شما اصحاب محترم رسانه های مکتوب و برخط استان فارس که پرچم دار امر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی شایسته به مرم عزیز این سرزمینید سپاسگذاریم و توفیق خدمت به اسلام و مسلمین و نظام مقدس جمهوری اسلامی تحت منویات مقام معظم رهبری ،سلامتی خود و خانواده محترمتان را از خداوند متعال خواستاریم.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: