کد خبر: ۱۴۱۰۴۵
تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
در شرق شیراز:
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز از توزیع 5 هزار بسته معیشتی و توزیع 25 سری جهیزیه معادل 5 میلیارد ریال به مناسبت عید سعید غدیر در شرق شیراز خبر داد.
به گزارش شیرازه، سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی در رزمایش کمک مومنانه ضمن تبریک عید غدیر خم، به فلسفه شکل گیری واقعه غدیر اشاره و اظهار داشت: واقعه غدیر، ادامه مدیریت معصوم بر جامعه دینی و سر آغاز آزمایش خواص و عوام بود.

خسروانی با تاکید بر اینکه نباید عید غدیر خم به فراموشی سپرده شود، افزود: عید غدیر خم بزرگترین و مهمترین سند ِ ولایت امیرالمومنین علی ابن ابی طالب است و از زمان انحراف در مدیریت ولایی که با نادیده گرفتن واقعه غدیر و فراموشی آن توسط عوام و خواص شروع شد، جامعه اسلامی و نیز در پی آن جامعه بشری از وجود مدیریت ولایی بی بهره ماند.

وی  گفت: در عصر جدید، تاریخ به متفکرین عالم اثبات کرده است که بهترین نوع مدیریت، مدیریت ولایت است و عالم از نبود مدیریت معصوم به شدت زمین گیر شده و در رنج بی انتها است.

فرمانده سپاه احمد بن موسی(ع) شیراز با تشریح فعالیت های پس از انقلاب اسلامی ادامه داد: قریب به 40سال است که مدیریت ولایی در جامعه ما با انقلاب اسلامی شروع شده و نور امید در دل مستضعفین عالم روشن شده و انقلاب ما درحال زمینه سازی برای حضور و مدیریت معصوم بر این کره خاکی است.

خسروانی با اشاره به فرمایشات مقام مظم رهبری در خصوص اجرای مرحله دوم کمک مومنانه از عید غدیر تا پایان محرم، تصریح کرد: مرحله دوم کمک مومنانه در ناحیه مقاومت سپاه احمد بن موسی(ع)  از امروز ظهرهمزمان با روز عید غدیر آغاز شد و در این رزمایش 25 سری جهیزیه معادل 5 میلیارد ریال، بین زوج های جوانِ نیازمند در شرق شیراز که قبلا از طریق شبکه بسیج محلات شناسایی شده بودند توزیع شد.
 
سرهنگ خسروانی در ادامه از توزیع 5 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان شرق شیراز در عید غدیر خبر داد و گفت: در این رزمایش که از امروز آغاز شده، 10 هزار پرس غذای گرم، بسته های لوازم التحریر و بسته های بهداشتی بین نیازمندان توزیع شد.

خسروانی به دیگر فعالیت های بسیجیان در مرحله اول کمک مومنانه، اشاره کرد و یادآور شد: 42 هزار بسته بهداشتی و 24 هزار بسته کمک معیشتی در مرحله اول توزیع کرده¬ایم.
انتهای پیام/


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: