کد خبر: ۱۴۱۰۶۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
استاندار فارس:
عنایت الله رحیمی گفت: پروژه آزادراه شیراز-اصفهان مشکل تامین اعتبار ندارد و ۵۰۰ میلیارد تومان آخر تامین خواهد شد.
به گزارش شیرازه، عنایت الله رحیمی در جلسه بررسی پیشرفت آزادراه های استان اظهارداشت: پروژه آزادراه شیراز-اصفهان مشکل تامین اعتبار ندارد و ۵۰۰ میلیارد تومان آخر قطعا تامین خواهد شد؛ همچنین با توجه به وعده امیر حاتمی وزیر محترم دفاع، نقدینگی لازم از طرف شریک این پروژه نیز تامین خواهد شد.

او بیان کرد: کنترل پروژه آزادراه شیراز-اصفهان باید به صورت روزانه انجام شود تا بتوانیم در موعد مشخص که پایان فعالیت دولت فعلی است شاهد بهره برداری از این پروژه باشیم.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس افزود: پروژه آزادراه شیراز-اصفهان به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین پروژه آزادراهی کشور باید به صورت ویژه و در سطح وزیر راه و شهرسازی پیگیری و به در موعد مشخص به بهره برداری برسد.

او تاکید کرد: با توجه به وعده های داده شده و انتظارات مردم باید با برنامه ریزی دقیق و با ایثار و عشق تکمیل بخش های باقیمانده پروژه آزادراه شیراز-اصفهان دنبال شود.

استاندارفارس با بیان این که به منظور اتمام پروژه در موعد مقرر باید تامین آسفالت را به پیمانکاران متعدد واگذار کرد، ادامه داد: تامین خدمات زیرساختی مانند امکانات ارتباطاتی و همچنین خدمات رفاهی و ایستگاه های پلیس باید اقدامات لازم به منظور آماده سازی این امکانات قبل از بهره برداری از آزادراه صورت گیرد.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با توجه به دستور رئیس جمهوری در روز افتتاح کارخانه آلومینیوم لامرد در خصوص لزوم ساخت آزادراه لامرد-پارسیان، گفت: در این زمینه باید از همه ظرفیت های ملی مانند ایمیدرو و وزارت نفت و ظرفیت استانی و محلی استفاده کرد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان فارس تکمیل کنارگذر شمال شرقی شیراز را حائز اهمیت دانست و گفت: برای جلب سرمایه گذاران برای مشارکت در این پروژه باید وزارت راه و شهرسازی پیگیری های لازم را صورت دهد.

در این جلسه که با حضور نمایندگان وزارت راه و شهرسازی، مدیران دستگاه های اجرایی استان و پیمانکاران پروژه های راه سازی استان برگزار شد، گزارشی از پیشرفت طرح های راه سازی ارائه و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/ 

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: