کد خبر: ۱۴۱۱۰۴
تاریخ انتشار: ۲۲:۱۶ - ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
بخشدار منطقه ششده و قره بلاغ:
«علی محمد بلاغی»گفت:با این که کامیون به طور کامل آتش گرفته و سوخته بود اما خوشبختانه مخزن سوخت آن منفجر نشد و کسی هم آسیب جدی ندید.
مخزن سوخت کامیون آتش گرفته منفجر نشد
علی محمد بلاغی، بخشدار منطقه «ششده » و «قره بلاغ » فسا در گفت و گو با خبرنگار "شیرازه" با اشاره به آتش گرفتن کامیون حمل سوخت گفت:این کامیون در پمپ بنزین دچار حادثه حریق شد که موجبات به خطر انداختن خود پمپ بنزین را رقم می زد.
وی افزود: با توجه به موقعیت خطرناک جایگاه سوخت،کارکنان آنجا کامیون را به سمت بیابانی که در آن نزدیکی بود هدایت کردند اما متاسفانه راننده به سمت شهر رفت و در طول این مسیر، کامیون به طور کامل سوخت چرا که راننده خود برای خاموش کردن آتش دست به کار شده بود.

بلاغی با اشاره به این که در «ششده» یک آتش نشانی کوچک وجود دارد، ادامه داد: در فاصله زمانی سر رسیدن آتش نشانی، کامیون به طور کامل سوخت اما با همکاری دیگر آتش نشانی هایی که در چند کیلومتری اینجا  قرار داشتند، سرانجام آتش خاموش شد.
این مقام مسئول به این که مخزن سوخت کامیون دچار انفجار نشده، افزود: با این که کامیون، سوخت بنزین را حمل می کرد اما خوشبختانه اتفاقی نیفتاد  ولی با این وجود راننده و یکی دیگر از شهروندان دچار سوختگی شده که با درمان سرپایی مداوا شدند.
به گفته مسئول جایگاه سوخت شهر ششده،عصر امروز تانکر حامل 20 هزار لیتر سوخت بنزین در هنگام شروع به تخلیه بنزین در جایگاه سوخت دچار حریق شد.
راننده 65 ساله با آتش گرفتن خودرو برای جلو گیری از آتشسوزی جایگاه، خودرو را به طرف شهر ششده حرکت داده و آن را در بلوار رها می کند اما سرانجام این آتش سوزی با تلاش آتش نشانی شهرستان فسا حدود 45 دقیقه مهار شد.
گفتنی است،ششده شهری در شهرستان فسا،استان فارس می باشد و  این شهر مرکز بخش ششده و قره‌بلاغ در 50 کیلومتری شهرستان فسا در جنوب غربی استان فارس ‌است. این بخش دارای 19 روستا می باشد و منطقه ششده و قره بلاغ با شهرستان‌های فسا، داراب و استهبان همجوار می‌باشد. ششده و قره بلاغ قطب کشاورزی شهرستان فسا است.
انتهای پیام/

برچسب ها: ششده ، آتش ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: