کد خبر: ۱۴۱۱۱۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۴ - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
جانشین ‌سپاه فجر ‌فارس با بیان اینکه با آغاز نهضت کمک مومنانه با فرمان مقام معظم رهبری مرحله دوم آن در ۲ هفته گذشته در استان ‌آغاز شد، گفت: در مرحله دوم تا ۲۱۵ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است.
   سردار یدالله بوعلی شامگاه سه‌شنبه در مراسم توزیع هزار سری جهیزیه در استان فارس اظهار داشت: در مرحله نخست رزمایش استان فارس خوش درخشید و بیش از یک میلیون بسته معیشتی و بسته‌های بهداشتی به جامعه هدف تقدیم شد. 
توزیع ۲۱۵ هزار بسته معیشتی در استان فارس / مرحله دوم رزمایش ‌مستمر برگزار می‌شود‌
وی با بیان اینکه با آغاز نهضت کمک مومنانه با فرمان مقام معظم رهبری مرحله دوم آن در 2 هفته گذشته در استان فارس آغاز شده است، گفت: در همین آغاز مردم سخاوتمند فارس در همه شهرستان‌ها پای کار آمدند.

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس افزود: مرحله دوم در 3 فاز انجام می‌شود که فاز نخست در دهه ولایت و امامت با نام احسان علوی، در دهه محرم با نام ایثار حسینی و در دهه آخر ماه صفر با نام رحمت نبوی انجام می‌شود.

سردار بوعلی با بیان اینکه در مرحله دوم تا امروز بیش از 215 هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع شده است، بیان کرد: در عید قربان نیز بیش از 86 تن گوشت و 340 تن گوشت مرغ و بسته‌های لوازم التحریر و سایر بسته‌ها توزیع شده و در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه روند خوبی در استان آغاز شده است، عنوان کرد: امید است که استان فارس با مشارکت دستگاه‌ها، مردم و نیک‌اندیشان در پایان این سه مرحله عملکرد متفاوت نسبت به دوره نخست رزمایش داشته باشد.

جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس با اشاره به توزیع هزار سری جهیزیه در استان تصریح کرد: این هزار سری جهیزیه به صورت مشارکتی با کمک سپاه و خود زوج‌ها صورت می‌گیرد و تاکنون 1470 جهیزیه بنا بوده توزیع شود که هزار تای آن امروز عملی شده است.

سردار بوعلی با بیان اینکه کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان امام و همه رده‌های سپاه در این برنامه سهیم بوده‌اند، عنوان کرد: کمیته امداد استان فارس نیز در دو هفته پیش 1500 جهیزیه توزیع کرده و به نوعی می‌توان گفت در مجموع 3000 جهیزیه در مرحله دوم در نظر گرفته شده است./ تسنیم

انتهای پیام/424/ش

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: