کد خبر: ۱۴۱۱۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳:۲۹ - ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
مدیرکل زندان‌های فارس:
مدیرکل زندان‌های فارس از اهدای ۸۰ دستگاه قلم قرآنی توسط خیرین شیرازی به این اداره کل با هدف استفاده در زندان‌های استان، خبر داد.
به گزارش شیرازه، اسحاق ابراهیمی گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ارائه آموزش‌های غیر حضوری قرآن کریم، تعداد ۸۰ دستگاه قلم قرآنی استاد «بهرام پور» از محل کمک‌های خیرین شیرازی، تهیه و بین زندان‌های تابعه توزیع شد.

او با اشاره به اینکه اجرای فعالیت‌های قرآنی یکی از مهمترین استراتژی‌های سازمان زندان‌ها در راستای اصلاح و تربیت زندانیان است، افزود:‌ آموزش‌های قرآن کریم گامی مهم و اساسی است که با هدف تغییر نگرش و رفتار زندانیان، کاهش آسیب‌ها و کاهش نرخ بازگشت به زندان دنبال می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه فعالیت‌های قرآنی در زندان‌های استان فارس، در ۲ قسمت اجرایی می‌شود، افزود: بخش عمومی شامل روخوانی، روانخوانی و مفاهیم و بخش اختصاصی شامل حفظ، قرائت و تجوید است و مسابقات قرآنی و طرح‌های قرآنی نظیر «صبح روشن» نیز برگزار می‌شود.

مدیرکل زندان‌های فارس همچنین تصریح کرد:‌ جمع کل قلم‌های قرآنی موجود در زندان‌های این استان ۱۱۱ دستگاه است و تعداد ۱۱ دستگاه مرجع قرآنی نیز در زندان‌ها موجود بوده و مورد استفاده زندانیان قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: