کد خبر: ۱۴۱۲۲۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
مخابرات منطقه فارس نسبت به کلاهبرداری تلفنی به بهانه برنده شدن در مسابقات و قرعه کشی های مختلف و اظهار موارد کذب به عنوان امور مشترکین هشدار داد و اعلام کرد: مشترکین مراقب باشند فریب این گونه کلاهبرداری ها را نخورند.
 به گزارش شیرازه به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه فارس، برخی کلاهبرداران و افراد سودجو طی روزهای اخیر با تماس تلفنی با مردم به بهانه برنده شدن، خود را به عنوان امور مشترکین مخابرات معرفی می کنند تا به مقاصد سودجویانه خود برسند.

بر اساس این گزارش، طی روزهای اخیر، کلاهبرداران با تعدادی از مشترکین در سطح استان تماس گرفته و با  وعده های  دروغین  نظیر برنده شدن تبلت، سرویس آشپزخانه و ضمن معرفی خود به عنوان امور مشترکین مخابرات یا همراه اول، درخواست اخاذی و واریز پول از آنان می کنند.

این گزارش می افزاید، تا کنون تعدادی از مشترکین اینگونه کلاهبرداری ها را از طریق درگاه های ارتباطی مخابرات منطقه فارس اطلاع داده اند و از تمام هم استانی های گرامی درخواست می شود در صورت مواجهه با موارد مشابه،جزئیات این اقدام به کلاهبرداری و عمل مجرمانه را در سراسراستان در اسرع وقت به شماره ۲۰۲۱ داخلی ۶، سامانه ارتباط مردمی مخابرات  منطقه فارس، اداره بازرسی و رسیدگی به شکایات اطلاع دهند.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: