کد خبر: ۱۴۱۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۶ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
جانشین فرماندهی کل سپاه:
سردار فدوی گفت: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هر چه بیشتر با هم متحد شده اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی پیدا می کند اما مشاهده می کنیم جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی است.
به گزارش شیرازه، آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه فجر استان فارس با حضور سردار علی فدوی جانشین فرماندهی کل سپاه و جمعی از مسئولان ارشد استان فارس برگزار شد. 
سردار فدوی با بیان اینکه به لحاظ همدل بودن، هم افزا بودن و یکپارچگی، عملکرد بسیار خوبی در سپاه فجر وجود دارد، گفت: سردار غیاثی قریب به 4 دهه در مجموعه سپاه خدمت کرده اند و از این به بعد نیز بعنوان مشاور فرمانده کل سپاه در ستاد فرماندهی حضور خواهند داشت. 
امروز «جبهۀ حقِ انقلاب اسلامی» در موضع قدرت و پیروزی است

وی با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی و ولایت فقیه از تکلیفمان مطمئن هستیم، گفت: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی سپاه هر کجا لازم بوده بخوبی محک خورده و بیش از 40 هزار پاسدار شهید گواه وفای پاسداران انقلاب اسلامی به عهدشان است و امروز نیز دوستان شهدا برعهدشان با رفقای شهیدشان پایبند هستند.
جانشین فرماندهی کل سپاه با بیان اینکه عنایات خداوند به وحدت کلمه تعلق می گیرد و به تفرقه تعلق نمی گیرد، گفت: ما مسئول انجام تکالیف هستیم  و اگر به میزانی که قابل قبول باشد انجام وظیفه کنیم بدون شک خداوند نیز بهترین نتیجه را رقم می زند.
وی افزود: امروز شیاطین و مستکبرین عالم هر چه بیشتر با هم متحد شده اند و با وجود اینکه این موضوع هر روز نسبت به روز قبل بیشتر بروز بیرونی و علنی  پیدا می کند اما مشاهده می کنیم جبهه حق انقلاب اسلامی در موضع قدرت و پیروزی و جبهه باطل شیطان بزرگ در موضع شکست و ضعف است.
سردار فدوی با بیان اینکه باید با حداکثر توانمندی ها پای کار برویم، گفت: این جبهه حق انقلاب اسلامی است که خداوند متعال بهترین نتیجه را برای آن رقم می زند، تکالیفی که بر عهده ماست را انجام دهیم و خیالمان راحت باشد تا امروز نیز پای هر کاری رفتیم خداوند بهترین نتیجه را رقم زده و بدانیم از پسِ سختی ها آسانی می آید.
به گزارش تنویر، در این مراسم سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی بعنوان فرمانده سپاه فجر معرفی شد و ضمن تجلیل از زحمات سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی ایشان طِیِ حکمی از طرف سردار سلامی بعنوان مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب گردید.
انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: