کد خبر: ۱۴۱۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
طی حکمی از سوی معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، «غلامرضا سالاری» به مدیریت سازمان تعزیرات حکومتی استان فارس منصوب شد.
  در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس، سرابیان معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، گفت: سازمان تعزیرات حکومتی مرجع رسیدگی به پرونده‌های مشکل دار بوده که از سوی دستگاه‌های نظارتی به این سازمان ارسال می‌شود.

او، بیان کرد: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، سازمان تعزیرات حکومتی با حمایت از تولید کننده و مصرف کننده در بازار حضور مستمر و کافی را دارد.
انتصاب مدیر کل تعزیرات حکومتی استان فارس
سرابیان، تصریح کرد: دستگاه‌های قانونگذار مشخص کرده اند اتاق‌های اصناف و اتحادیه در رابطه با قاچاق کالا و نیز نیروی انتظامی و گمرک در موضوع تخلفات بهداشتی، دارویی و درمانی  دانشگاه‌های علوم پزشکی مرجع تشکیل پرونده و نظارت هستند.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، ادامه داد: در شرایط فعلی بازار و مشکلاتی که بوجود آمده، بازرسان پس از کشف تخلف و تشکیل پرونده آن را در اختیار روسای شعب قرار می‌دهند که آنان به صورت قانونی اقدام به صدور حکم می‌کنند.
طی حکمی از سوی معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تعزیرات حکومتی کشور، «غلامرضا سالاری» به مدیریت سازمان تعزیرات حکومتی استان فارس منصوب شد.
در پایان این مراسم از خدمات مبشری رئیس سابق سازمان تعزیرات حکومتی استان فارس تقدیر شد./ باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام /ت

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: