کد خبر: ۱۴۱۷۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰:۱۹ - ۱۹ شهريور ۱۳۹۹
رهبر انقلاب در پی اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) بیانیه‌ای صادر کرده و ضمن محکوم نمودن این اقدام از مسلمانان به ویژه در غرب آسیا خواستند که هشیار باشند...
 حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در بیانیه‌ای، اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به ساحت نورانی پیامبر اعظم ـ صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌و‌سلّم ـ را محکوم کردند.

متن بیانیه‌ی رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است؛

بسمه‌تعالی
گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهر‌ه‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت. بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است.
 
سیاست های عمیقاً ضدّ اسلامیِ صهیونیست‌ها و دولت های استکباری عامل این‌گونه حرکت های دشمنانه است که هر چند یک بار بُروز می‌یابد. این حرکت در این برهه‌ی زمانی می تواند، نیز به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.
 
والله غالب علی امره
سیّدعلی خامنه‌ای
 
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: