کد خبر: ۱۴۱۹۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷:۲۲ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
شریعتمداری نوشت: آقای ترامپ به‌عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی از اهداف اصلی سپاه درتلاش برای انتقام از عاملان شهادت سرداردل‌ها خواهد بود وفرقی هم نمی‌کندکه درپست ریاست‌جمهوری باشد ویانباشد!
 حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: 1 ــ آن روزها، اواخر دهه 80 جرج بوش هر از چندگاه ایران را تهدید می‌کرد که «گزینه نظامی روی میز است»! و رسانه‌های غربی و صهیونیستی به تحلیل می‌نشستند که جمهوری اسلامی ایران روزهای خطرناکی پیش‌ِروی دارد!

از این سو رهبر معظم انقلاب تصریح می‌کردند که "اگر تهدید توخالی می‌کنید که حیثیت خود را بر باد می‌دهید و اگر دست به حماقتی بزنید پاسخی پشیمان‌کننده دریافت خواهید کرد" و تأکید می‌کردند که "ممکن است شما شروع‌کننده باشید ولی پایان ماجرا در اختیار شما نخواهد بود". مدتی بعد (بهار 1378) رسانه‌ها‌ی غربی و برخی از مقامات غیر‌رسمی آمریکا و رژیم صهیونیستی این احتمال را پیش کشیدند که جرج بوش قرار است به یک حمله نظامی علیه ایران دست بزند و چون پایان دوره ریاست جمهوری او نزدیک است، با خروج او از مسئولیت، ایران هم زمینه‌ای برای پاسخ نخواهد داشت! در همان روزها بود ــ 26 تیرماه 87 ــ که حضرت آقا طی سخنانی در دیدار اقشار مختلف مردم با ایشان و به‌مناسبت سالروز میلاد حضرت امیر علیه السلام این ترفند دشمن را نیز بر باد داده و فرمودند: «آن دستی که به جمهوری اسلامی و به ایران عزیز تجاوز بکند، این دست را ملت ایران قطع خواهد کرد. فرقی هم نمی‌کند که این دست جنایتکار، در مسئولیت دولتی باشد یا نباشد؛ این‌جور نیست که بگوییم رئیس‌جمهور فعلی آمریکا در این ماه‌های آخر ممکن است یک غلطی بکند و دردسرش بیفتد برای دولت بعدی آمریکا؛ نه، فقط این نیست. اگر کسی در این زمینه غلطی بکند، ملت ایران ــ حتی آن وقتی که او مسئول هم نباشد ــ او را مورد پیگرد قرار خواهد داد و بداند به‌طور یقین او را مجازات خواهد کرد»، و این‌گونه بود که بادکنک بوش ترکید و تا پایان دوره ریاستش از این غلط‌ها نکرد!

2 ــ چند روز قبل دونالد ترامپ گفته بود «هرگونه حمله علیه آمریکا به‌هرشکل که باشد، با حمله متقابل به ایران مواجه خواهد شد که 1000 بار شدیدتر است»! و دیروز سردار سلامی در پاسخ به رئیس‌جمهور بی‌سروپای آمریکا گفت «شما ما را به حمله هزار برابری تهدید می‌کنید؛ ما شما را می‌شناسیم، آن‌وقت که عین‌الاسد را زدیم فرض داشتیم که شما پاسخ می‌دهید و صدها موشک آماده کردیم که اگر زدید داشته‌هایتان را ویران کنیم» و هشدار داد که «دشمن همه جا زیر دید ماست و اگر لازم باشد زیر تیر ما نیز قرار خواهد گرفت... آقای ترامپ، اگر تار مویی از سر یک ایرانی کم شود، تمام کرک‌های شما را به باد می‌دهیم، این تهدید جدی است و ما همه چیز را در عمل ثابت خواهیم کرد». سردار سلامی در ادامه با تأسی به فرمول اعلام‌شده از جانب رهبر معظم انقلاب، تأکید کرد: «شما فکر می‌کنید ما در برابر خون برادر شهیدمان یک سفیر زن در آفریقای جنوبی را می‌زنیم، ما کسانی را می‌زنیم که در شهادت این مرد بزرگ مستقیم و غیرمستقیم نقش داشتند و شما بدانید هر که در این ماجرا نقش داشته است زده خواهد شد و این پیامی جدی است».

3 ــ حالا این پرسش در میان است که؛ تاکنون سپاه کدام تهدید و هشداری را مطرح کرده است که به آن عمل نکرده باشد؟‌ اگر برای پاسخ به این پرسش، نمونه‌ای یافت نمی‌شود ــ که نمی‌شود ــ آقای ترامپ به‌عنوان قاتل سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی، باید مطمئن باشد که تا پایان عمر کثیف و ننگینش یکی از اهداف اصلی سپاه در تلاش برای انتقام از عاملان شهادت سردار دل‌ها خواهد بود و فرقی هم نمی‌کند که در پست ریاست جمهوری باشد و یا نباشد! او به‌اعتراف خودش قاتل سردار شهید است و می‌داند که سپاه هرگز از انتقام خون شهید سلیمانی دست نمی‌کشد.

انتهای پیام/+


دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: