کد خبر: ۱۴۲۲۴۵
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
فرمانده سپاه فجر:
سردار بوعلی گفت: وحدت، همدلی، صمیمت و هم افزایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است.
به گزارش شیرازه، محفل اُنس و مودت نیروهای مسلح استان فارس با حضور حضرت آیت ا... لطف ا... دژکام نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان و فرماندهان ارشد سپاه، ارتش و نیروی انتظامی فارس به میزبانی سپاه فجر برگزار شد.
سردار بوعلی در این مراسم با بیان اینکه امروز با تلاش و ایثار نیروهای مسلح امنیت و آرامش در سراسر کشور برقرار است، گفت: جوانان مومن و انقلابی و تربیت شدگان مکتب شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در حال خدمت هستند با الگو قرار دادن شهدا و استفاده از تجربیات پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در دفاع از انقلاب اسلامی پیشرو و پیشقدم هستند.
وی خاطرنشان کرد: دفاع مقدس یک گنجینه ارزشمند از تجربیات ذی قیمت در حوزه دفاعی است و تجربیات آن دوران پُرافتخار  باعث شده امروز از نیروهای مسلح بعنوان یکی از ارکان اساسی اقتدار ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان نام برده شود.
فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برای پاسخ به تهدیدات دشمنان آمادگی کامل دارند، گفت: امروز در استان فارس و در سطح کشور رابطه برادرانه و صمیمیت مثال زدنی بین نیروهای مسلح برقرار است و این وحدت، همدلی، صمیمت و هم افزایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: