کد خبر: ۱۴۲۳۹۷
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - ۱۴ مهر ۱۳۹۹
همزمان در سراسر کشور:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم این استان دعوت کرد تا همراه با خانواده های خود ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۱۷ مهرماه در منزل زیارت اربعین امام حسین (ع)  را قرائت کنند.
به گزارش شیرازه، حجت الاسلام و المسلمین محمد رضایی با اعلام این نکته که قرائت زیارت اربعین  همزمان بصورت زنده از شبکه های رادیویی و تلویزیونی پخش خواهد شد افزود: طبق هماهنگی بعمل آمده این زیارت پر فیض علاوه بر پخش از رسانه ملی، همزمان از بلندگوهای مساجد، حسینیه ها، امامزادگان(ع) و بقاع متبرکه به ویژه حرم های مطهر شیراز نیز پخش خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس اربعین حسینی را رسانه عاشورا در جهت اثر گذاری نهضت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم همچون سال های گذشته وجود ندارد و از این رو ظرفیت های مردمی در کنار بستر های شبکه های اجتماعی و رسانه ملی برای برگزاری مراسم مورد تأکید قرار گرفته است. 

قرائت خانوادگی زیارت اربعین در منازل استان فارسی ها

رضایی افزود: به لطف الهی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برکات اربعین حسینی فراگیر شده و انسانهای آزاده جهان را به سمت خود جذب کرده است. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم متدین استان خواست تا در صورت امکان این زیارت را از بالکن منازل و فراز بام ها قرائت نمایند و تصریح کرد: این حرکت می تواند توأم با نصب پرچم حسینی و بیرق عزا به منظور نمایش جلوه ای از حضور و حماسه در وضعیت کنونی به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: