کد خبر: ۱۴۲۴۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۸ - ۱۶ مهر ۱۳۹۹
رأس ساعت ۱۰ صبح همزمان با سراسر کشور؛
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم فارس دعوت کرد تا همراه با خانواده های خود ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه در منزل زیارت اربعین امام حسین (ع) را قرائت کنند.
  حجت الاسلام و المسلمین محمد رضایی با اعلام این نکته که قرائت زیارت اربعین همزمان بصورت زنده از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی پخش خواهد شد افزود: طبق هماهنگی بعمل آمده این زیارت پر فیض علاوه بر پخش از رسانه ملی، همزمان از بلندگوهای مساجد، حسینیه‌ها، امامزادگان (ع) و بقاع متبرکه به ویژه حرم های مطهر شیراز نیز پخش خواهد شد و از مردم استان فارس نیز درخواست داریم صبح پنجشنبه همزمان با سراسر کشور ساعت ۹ اقدام به قرائت خانوادگی زیارت اربعین کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس اربعین حسینی را رسانه عاشورا در جهت اثر گذاری نهضت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسم همچون سال‌های گذشته وجود ندارد و از این رو ظرفیت‌های مردمی در کنار بسترهای شبکه‌های اجتماعی و رسانه ملی برای برگزاری مراسم مورد تأکید قرار گرفته است.

حجت الاسلام رضایی افزود: به لطف الهی و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برکات اربعین حسینی فراگیر شده و انسان‌های آزاده جهان را به سمت خود جذب کرده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس از مردم متدین استان خواست تا در صورت امکان این زیارت را از بالکن منازل و فراز بام‌ها قرائت نمایند و تصریح کرد: این حرکت می‌تواند توأم با نصب پرچم حسینی و بیرق عزا به منظور نمایش جلوه‌ای از حضور و حماسه در وضعیت کنونی به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا باشد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: