کد خبر: ۱۴۲۶۷۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸:۲۷ - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
چرا باید وضعیت دانشگاهی که بزرگترین دانشگاه کازرون و همچنین یکی از باسابقه ترین و مهمترین واحدهای دانشگاه آزاد در استان فارس محسوب می شود باید اینگونه اداره شود؟ چرا دانشگاه آزاد استان نسبت به دانشگاه ازاد کازرون بی توجه است؟
شیرازه؛ مسول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با اشاره به وضعیت مدیریتی دانشگاه آزاد کازرون گفت: دانشگاه آزاد کازرون قریب به 4 سال است که متاسفانه به صورت سرپرستی اداره می شود و با تاسف بیشتر هر سه سرپرستی که در این چند سال مدیریت دانشگاه را برعهده داشته اند با حفظ سمت های استانی و دانشگاهی بوده است.

پوریا رضازاده افزود: چرا باید وضعیت دانشگاهی که بزرگترین دانشگاه کازرون و همچنین یکی از باسابقه ترین و مهمترین واحدهای دانشگاه آزاد در استان فارس محسوب می شود باید اینگونه اداره شود؟ چرا دانشگاه آزاد استان نسبت به دانشگاه ازاد کازرون بی توجه است؟
دانشگاه آزاد کازرون چهار سال است که با سرپرست اداره می شود!
وی با برشمرده مشکلات این واحد اظهار داشت: بزرگترین مشکلات این واحد دانشگاهی عدم بهره برداری از بیمارستان آموزشی این دانشگاه و دیگری زیان ده بودن آن است که باید به عنوان یک دانشگاه ورشکسته اقتصادی از آن نام برد.

رضازاده با اشاره به سابقه دانشگاه آزاد کازرون افزود: چرا باید بر سر دانشگاهی که روزگاری در دهه70 و 80 آنچنان نام و آوازه علمی در کشور داشته ، امروز به وضعیتی دچار شود که در رده های ضعیف از آن نام برده شود و مسولین استانی اینچنین بر او ستم روا دارند و اهمیتی برایش قائل نشوند و از بین اساتید متعهد و توانمند یک نفر را به عنوان رئیس واحد منصوب نمایند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
0
0
کازرون فراموش شده
محمد
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
0
0
قابل ذکر است که رییس استان برای این که واحد شیراز که ریاست آنرا هم بر عهده دارد تقویت شود، برای واحد کازرون از سرپرستان خارج از واحد استفاده می کنند.سرپرست آخر از واحد کوچک زاهد شهر بدون سابقه به این واحد آورده شد اشت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: