کد خبر: ۱۴۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۰۳ آبان ۱۳۹۹
جعفر قادری:
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید در هیچ شرایطی مسئولین کشور در زمین دشمنان بازی کنند یادآور شد: تجربه لبنان و عراق باید برای درس آموزی کافی باشد و به هوش باشیم که مسئولین ما در زمین دشمن بازی نکنند.
  جعفر قادری افزود: فرمایشات مقام معظم رهبری باید به عنوان کلید راه برای همگان مشخص باشد و بارها در سخنان ایشان توجه به معیشت مردم مطرح شده و اینکه عملکرد و فعالیت‌های مسئولین باید در سفره مردم دیده شود.
 
قادری در ادامه سخنان خود با انتقاد از وضعیت بانک مرکزی در برخورد با تأمین ارز نیز گفت: هیچ چیز نباید مانع از واردات کالاهای مورد نیاز کشور باشد و اگر بانک مرکزی نگران بازگشت ارز است باید راه‌های دیگر مانند گرفتن ضمانت از صادرکنندگان را مد نظر قرار دهد نه ممانعت از واردات بدون انتقال ارز.
 
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از عملکرد مجموعه ایران خودرو در کشور گفت: در حالی که خریداران برای خرید خودرو حرص و ولع زیادی دارند تعدادی از سایت‌های تولید خودرو شرکت ایران خودرو از جمله سایت ایران خودرو فارس فقط ۱۰ ساعت در روز تولید خودرو دارند در شرایطی که تقاضا برای خودرو وجود دارد کوتاهی در تولید خودرو پذیرفته شده نیست.
 
وی ادامه داد: انتظار ما از مسئولین ایران خودرو این است که حجم تولید خودرو خودشان را اضافه کنند و به تقاضای بازار پاسخ مثبت دهند.
 
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار داریم که ایران خودرو، خودروهای تولیدی درسایت فارس را به خریداران استان فارسی و استان‌های جنوبی تحویل بدهد تا بار افزایش هزینه حمل و نقل اضافی بر دوش این خودرو ساز و مردم تحمیل نشود زیرا متأسفانه در شرایط فعلی بدنه و تمام قطعات خودرو مونتاژی در ایران خودرو فارس از تهران به شیراز حمل شده و مجدداً خودرو تولیدی برای تحویل به تهران ارسال می‌شود.
 
وی افزود: اگر ایران خودرو بدرستی برنامه ریزی کند می‌تواند بسیاری از قطعات مورد نیاز خود را از داخل استان تأمین کند، روال نادرست ایران خودرو این است که خودروهای تولیدی جمع اوری شده از سایت‌های مختلف تولیدی کشور مجدداً از تهران برای خریداران شهرستانی ارسال می‌شود.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: