کد خبر: ۱۴۲۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۲ - ۰۵ آبان ۱۳۹۹
نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛
فرهاد طهماسبی گفت: مشکل آب شرب از مهمترین دغدغه‌های اصلی مردم منطقه ماست، نبود آب آشامیدنی مناسب حدود ۶۰ درصد مردم منطقه ما را درگیر خود کرده است.
فرهاد طهماسبی؛ نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل معیشت، گرانی، بالا بودن نرخ ارز و خودرو و کالاهای اساسی که کل کشور را درگیر خود کرده است  از جمله مشکلات حوزه انتخابیه ما نیز است.

وی افزود: مشکل آب شرب از مهمترین دغدغه‌های اصلی مردم منطقه ماست، نبود آب آشامیدنی مناسب حدود ۶۰ درصد مردم منطقه ما را درگیر خود کرده است .

این نماینده مجلس اشتغال را بیشترین و عمده ترین دغدغه مردم دانست و افزود: مباحث معلمان حق التدریسی آموزش و پرورش، کارگران روزمزد شهرداری نیز از دیگر مسائل مورد پیگیری ما در حوزه انتخابیه خودمان است.

نماینده مردم نیریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: خشکسالی، کمبود آب و نهاده های کشاورزی سبب شده تا کشاورزان ما دچار مشکل شوند، به دلیل رانت ایجاد شده در واردات و توزیع نهاده های کشاورزی و برخی سودجویی ها، این نهاده‌ها در گمرک ها مانده و برخی افراد حاضر به ترخیص نیستند که این موضوع را نیز به طور جدی پیگیری خواهیم کرد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: