کد خبر: ۱۴۲۸۲۳
تاریخ انتشار: ۲۲:۳۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان «زرقان» خبر داد:
«اسفندیار احمدی منش» گفت: شهرستان زرقان با تامین اعتبار 22 و نیم میلیارد تومان، در سال جاری به توسعه و پیشرفت بیشتری دست می یابد.
«اسفندیار احمدی منش»، فرماندار شهرستان زرقان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری "شیرازه"،با بیان این که شهرستان زرقان رو به توسعه و پیشرفت می باشد،از تامین اعتبارات لازم خبر داد و گفت:با پیگیری های مداوم، مطالبات سال ۹۸ جهت توسعه این شهرستان در سال جاری پیش بینی و مصوب شده که به زودی محقق می شود.
22 و نیم میلیارد تومان تامین اعتبار جهت توسعه و پیشرفت شهرستان زرقان / ۱۵ میلیارد باقیمانده طی چند روز آینده تامین می شود
وی افزود:مبلغ این مطالبات ۲۲ و نیم میلیارد تومان بوده که ۷ و نیم میلیارد آن در هفته گذشته وصول شده و ۱۵ میلیارد باقیمانده نیز طی چند روز آینده تامین اعتبار می شود.احمدی منش ادامه داد:از این مقدار بودجه، ۱۳ و نیم میلیارد متعلق به شهرداری زرقان، ۳و ۶ دهم میلیارد برای شهرداری «لپویی» و مابقی نیز جهت توسعه روستاها و دهیاری هاست.

فرماندار شهرستان زرقان با بیان این که با این اعتبارات چهره شهرستان زرقان «به روز تر» و «مدرن تر» می شود،یادآور شد: اعتبارات سنوات سال گذشته  ۲۸ و ۶۰۰ میلیارد تومان بود که از این مبلغ، ۱۶ و نیم میلیارد سهم شهرداری زرقان، ۴و دو دهم میلیارد شهرداری «لپویی» و مابقی نیز صرف تامین امکانات و تجهیزات روستاها شد.
انتهای پیام/
    

برچسب ها: فرماندار ، زرقان ، فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: