کد خبر: ۱۴۳۲۹۱
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۹ - ۰۷ آذر ۱۳۹۹
اعلام برائت بسیج اساتید فارس از سیاسیون آمریکایی-صهیونیستی؛
سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان فارس بیان کرد: اقدام گستاخانه دشمن، در ریختن خون پاک این دانشمند مقاومت نباید بی پاسخ گذاشته شود و در صحنه‌های نظامی و امنیتی با ضربه سخت جبران شود و نیز در حوزه سیاست با نفرت تمام و اعلام برائت از سیاسیون آمریکایی- صهیونیستی راه خود را از نظام سلطه باید جدا کرد.

به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن این ترور جنایتکارانه هشدار می‌دهد که اقدام گستاخانه دشمن، در ریختن خون پاک این دانشمند مقاومت نباید بی پاسخ گذاشته شود و در صحنه‌های نظامی و امنیتی با ضربه سخت جبران شود و نیز در حوزه سیاست با نفرت تمام و اعلام برائت از سیاسیون آمریکایی- صهیونیستی راه خود را از نظام سلطه باید جدا کرده و با اقتدار و تکیه بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پاسخ در شأن ملت بزرگ ایران داده شود.

متنن کامل این بیانیه که در اختیار شیرازه قرار گرفته است، بدین شرح است:

فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَکُمْ وَلَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمَالَکُمْ

سپس هرگز سست نشوید و (دشمنان را) به صلح (ذلّت‌بار) دعوت نکنید در حالی که شما برترید، و خداوند با شماست و چیزی از (ثواب) اعمالتان را کم نمی‌کند!

دشمنان کور دل انقلاب اسلامی که از مقاومت و اقتدار بی بدیل ملت بزرگ ایران در برابر تحریم‌ها و فشارهای بی سابقه استکبار جهانی ناامید شده‌اند؛ با عجز کامل به ترور شخصیت‌های علمی کشور روی آورد‌ه‌اند و به خیال خام خود می‌خواهند از این طریق نظام مقتدر اسلامی را به تسلیم وادار کنند.

از این رو ‏دکتر محسن‌‌ فخری‌زاده، دانشمند برجسته هسته‌ای و موشکی و مدیر برجسته وزارت دفاع کشورمان را ترور می کنند تا شاید در اراده ملت ایران بتوانند خللی وارد نمایند.

زهی خیال باطل! که این گونه اعمال مذبوحانه و از روی استیصال دشمن؛ به حول و قوّه الهی نه تنهامارا سست نخواهد کرد بلکه در این مسیر به تعبیر امام راحل(ره) ملت م ارا بیدارتر خواهدکرد. شهادت این دانشمند مظلوم ما اتمام حجتی است به تمام کسانی که فکر می‌کنند نظام سلطه صهیونیستی جهانی به تغییر روش با ملت ایران روی می‌آورد و به امید تداوم مذاکرات هسته‌ای دلخوش کرده‌اند. ملت انقلابی ایران خوب می‌داند که تنها تکیه گاهش خداست و اجر این صبر و مقاومت رادریافت و پاسخ انتقام خون‌های پاک فرزندانش را سرسپردگان مکتب عاشورا باکمک خدای متعال خواهند گرفت.

آری خدا با ماست و ملت ما در راه استکبار ستیزی خود - که استقلال، کمال و تعالی ایران اسلامی در گروی آنست- با تمسک به ذات کبریائیش و پیروی از رهبر عظیم الشان خود استواروثابت قدم ترخواهند شد .

سازمان بسیج اساتید استان فارس با محکوم کردن این ترور جنایتکارانه هشدار می دهد که اقدام گستاخانه دشمن، درریختن خون پاک این دانشمند مقاومت نباید بی پاسخ گذاشته شود و در صحنه‌های نظامی و امنیتی با ضربه سخت جبران شود و نیز در حوزه سیاست با نفرت تمام و اعلام برائت از سیاسیون آمریکایی- صهیونیستی راه خود را از نظام سلطه باید جدا کرده و با اقتدار و تکیه بر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب پاسخ در شان ملت بزرگ ایران داده شود.

ما دانشگاهیان فارس بار دیگر اعلام می‌کنیم که راه شهدای دانشمند خود را با عزم راسخ ادامه خواهیم داد و معتقدیم که با وعده خدای متعال پیروزی نهایی از آن ملت ایران اسلامی خواهد بود. ان شاءالله

انتهای پیام/ م

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: