کد خبر: ۱۴۳۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۶ - ۱۱ آذر ۱۳۹۹
بخشدار کامفیروز گفت: معدوم‌سازی مرغ‌های فاسد و تاریخ گذشته طبق روال قبل انجام شده و ارتباطی به مسایل حاشیه‌ای مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی ندارد.
 به گزارش سرویس شهرستان‌های شیرازه، منصور عمادی در گفتگو با این رسانه از تداوم نظارت‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در منطقه کامفیروز خبر داد و گفت: طرح تشدید بازرسی و نظارت‌های بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی در منطقه کامفیروز با هدف مبارزه با کرونا با جدیت همچنان در حال انجام است. 

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که دلیل معدوم‌سازی تعدادی مرغ منجمد در این منطقه چیست؟ افزود: جمع‌آوری و معدوم‌سازی بیش از 254 کیلوگرم انواع موادغذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته ازجمله مرغ، تخم مرغ، نوشیدنی‌های مختلف از مواردی است که توسط بازرسان بهداشت محیط کامفیروز صورت گرفته و معدوم‌سازی مرغ‌های فاسد و تاریخ گذشته نیز طبق روال قبل انجام شده و ارتباطی به مسائل حاشیه‌ای مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی ندارد.

بخشدار کامفیروز بیان کرد: در جریان بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی، نحوه ارائه خدمات به مشتریان، رعایت ضوابط بهداشتی در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی بازرسان بهداشت محیط بازرسی از پنج خانه بهداشت، بازرسی از پست بانک و پمپ بنزین، بازرسی از 14مرکز موادغذایی و اماکن عمومی همچنین بازرسی از تأسیسات آبرسانی و انجام نمونه‌برداری آب آشامیدنی صورت گرفته است.

عمادی در ادامه به بخش دیگری از فعالیت‌های بهداشت محیط بخش کامفیروز اشاره کرد و افزود: پیگیری پنج مورد شکایت بهداشتی، معرفی سه نفر از متصدیان نانوایی به مراجع قضایی، معرفی 15خانوار به مراجع قضایی بعلت تخلفات بهداشتی (دفع غیربهداشتی فاضلاب خانگی و فضولات دامی)، انجام 75مورد کلرسنجی توسط بهورزان و کارشناسان، سه مورد دفن بهداشتی اموات کرونایی، در هردو بخش و بازدید های متفرقه از دیگر اقدامات انجام شده است.

وی در پایان این بازدیدها را بیانگر تلاش شبانه‌روزی بازرسان به منظور خدمات‌رسانی به مردم ازجمله تذکرات بهداشتی به متصدیان واحدهای صنفی به منظور پیشگیری ازشیوع ویروس کرونا، در چندروز گذشته برشمرد.

انتهای پیام/ س/ م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: