کد خبر: ۱۴۳۳۷۶
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۹
در پی شهادت بانوی مدافع سلامت؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تبریک و تسلیت شهادت بانوی مدافع سلامت گفت: از مردم فرهیخته استان فارس می‌خواهم در پاسداشت خون مطهر این شهدای شریف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچون همیشه همراه و پیشتیبان خواهران و برادران خود در مجموعه سلامت استان بوده تا خانواده‌های کمتری سوگوار عزیزانشان شوند.
به گزارش سرویس دریافت خبر اجتماعی شیرازه، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، شهادت بانو «زهرا سوری» شهید مدافع سلامت استان را تبریک و تسلیت گفت.

مهرزاد لطفی با انتشار پیامی با تجلیل از مقام شامخ این شهید والامقام و دیگر شهدای عرصه سلامت، او را الگویی همیشگی در مسیر آرمان‌های رفیع خدمت برشمرد و اظهارکرد: بانو زهرا سوری مراقب سلامت شاغل در حوزه پزشک خانواده استان؛ شهید والامقام مدافع سلامت که صادقانه واژه خدمت را تعبیر کرد و سرفصلی از ایثار را به کتاب انسانیت افزود.

در متن این پیام آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

در ایام سختی به سر می بریم که هر روز با خبرهای تلخ، دشوارتر می‌شود و ویروسی منحوس، خانواده های بیشتری را داغدار می‌کند و بار دیگر خانواده سلامت فارس، سوگوار فرزندی دیگر است. بانوی شهیدی که در دفاع از کیان سلامت، جان شریف خود را تقدیم کرد و الگویی همیشگی برای یکایک ما به ودیعه نهاد.

بانو زهرا سوری مراقب سلامت شاغل در حوزه پزشک خانواده استان؛ شهید والامقام مدافع سلامت که صادقانه واژه خدمت را تعبیر کرد و سرفصلی از ایثار را به کتاب انسانیت افزود.

بانویی که با مهر به اسوه ماندگارش حضرت زینب(س)، صادقانه در مسیر آرمان‌های رفیعش ایستاد و از خود نامی همیشه جاوید، به یادگار نهاد.

با تبریک و تسلیت شهادت این بانوی والامقام به خانواده شریف ایشان، همکاران صدیقش در حوزه پزشکی خانواده فارس و خانواده عزیز سلامت استان، امید است یکایک ما بتوانیم در فرهنگ قهرمانی سلامت که شهدای سلحشوری چون بانو سوری به تصویر کشیدند، نقش سازنده‌ای ایفا کرده و بتوانیم روزهای سختی را که در آن قرار داریم، با یاری پروردگار مهربان پشت سر نهیم.

از مردم فرهیخته استان فارس نیز می‌خواهم در پاسداشت خون مطهر این شهدای شریف، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچون همیشه همراه و پیشتیبان خواهران و برادران خود در مجموعه سلامت استان بوده تا خانواده‌های کمتری سوگوار عزیزانشان شوند.

از ایزد مهربان، برای آن بانوی شهید والامقام، علو درجات را مسالت داشته و برای خانواده محترمشان، صبر جزیل آرزومندم.

انتهای پیام/ س/ م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: