کد خبر: ۱۴۳۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۵ - ۱۷ دی ۱۳۹۹
نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس:
نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس طی بازدید سرزده‌ای که پیش از ظهر امروز از بیمارستان شهدای سروستان داشت، گفت: پیگیری در جهت احداث بیمارستان شماره ۲ سروستان در اولویت طرح‌های عمرانی بخش بهداشت و درمان در این شهرستان است.
به گزارش سرویس شهرستان‌های شیرازه، نماینده مردم سروستان، کوار و خرامه در مجلس شورای اسلامی طی بازدید سرزده‌ای که پیش از ظهر امروز از بیمارستان شهدای سروستان داشت، گفت: پیگیری در جهت احداث بیمارستان شماره ۲ سروستان در اولویت طرح‌های عمرانی بخش بهداشت و درمان در این شهرستان است. 

سروستان ما نوشت؛ عبدالعلی رحیمی که با همراهی جمعی از مدیران ارشد این شهرستان از بخش اتفاقات خیرساز و داروخانه بیمارستان شهدای سروستان بازدید داشت، ابراز امیدواری کرد؛ ان‌شاالله کلنگ احداث بیمارستان شماره ۲ سروستان و همچنین بیمارستان کوار همزمان به زمین زده خواهد شد.

وی با تاکید بر پیگیری مطالبات مردم هر سه شهرستان حوزه انتخابیه، اظهار داشت: همانگونه که بارها خدمت مردم و مسئولین حوزه انتخابیه گفته‌ام، من نماینده هر سه شهرستان در مجلس شورای اسلامی هستم و تا آخر در کنار مردم و مسئولین حوزه انتخابیه خواهم ماند.

فاطمه عزیزی، رئیس شبکه بهداشت و درمان سروستان در حاشیه این دیدار اظهار داشت: وعده تحویل یک دستگاه خودرو آمبولانس و یک دستگاه میکروسکوپ جراحی جهت بیمارستان شهدای سروستان و همچنین پیگیری حل مشکل کمبود نیروی انسانی این بیمارستان از سوی نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی در نشستی که صبح امروز در حضور فرماندار سروستان داشتیم به ما داده شد که منجر به دلگرمی بیش از پیش مجموعه حوزه بهداشت و درمان شهرستان سروستان شد.

خاطرنشان می‌شود؛ همزمان با بازدید مهندس رحیمی از بیمارستان شهدای سروستان، رئیس و نائب رئیس شورای خیرین تامین سلامت سروستان نیز گزارش کوتاهی از فعالیت ها و پیگیری های این شورا در حوزه بهداشت و درمان بویژه پیگیری بیمارستان ۹۶ تختخوابی آتی الاحداث و همچنین امضای توافقنامه احداث اتاق عمل جدید بیمارستان شهدای سروستان با دانشگاه علوم پزشکی شیراز و شورای خیرین تامین سلامت سروستان ارائه نمودند و خواستار مساعدت و همکاری بیش از پیش نماینده مردم سروستان در مجلس شورای اسلامی شدند که با تایید و موافقت مهندسی رحیمی همراه شد.

انتهای پیام/ ر/ م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: