کد خبر: ۱۴۴۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۸ - ۱۹ دی ۱۳۹۹
دکترای علوم آزمایشگاهی بالینی:
دکترای علوم آزمایشگاهی بالینی گفت: در خود آمریکا هم مباحثی مطرح است که از طریق این واکسن‌ها میکروتراشه‌هایی وارد بدن انسان‌ها می‌کنند تا بتوانند از طریق این میکروتراشه‌ها انسان‌ها را کنترل کنند و شاید برای همین انگلیس و حتی آلمان هم حاضر نیستند واکسن آمریکایی را استفاده کنند.
به گزارش سرویس رصد سیاسی شیرازه، هادی صبور، دکترای علوم آزمایشگاهی بالینی در گفتگوی اختصاصی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر ممنوعیت استفاده از واکسن‌های کرونایی آمریکایی و انگلیسی گفت: در بسیاری از کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی هم حتی خود آمریکایی ها به واکسن تولید شده خودشان هم اعتماد ندارند. 

ایلام بیدار نوشت؛ وی اظهار کرد: مباحث زیادی در رابطه با واکسن های آمریکایی و انگلیسی مطرح است به خصوص واکسن اخیر امریکا که اولین بار است واکسنی با این چنین متدی ساخته می‌شود. 

این دکترای علوم آزمایشگاهی بالینی خاطر نشان کرد: متخصصین ما در داخل اقدام به تولید واکسن تولید کرده اند و هم اکنون نیز واکسن های زیادی در حال تولید است که در برخی موارد مورد ارزیابی و در مرحله آزمایش قرار گرفته که با طی مراحل و تایید تست انسانی با اطمینان بیشتری می توانیم از آنها استفاده کنیم.

 صبور تاکید کرد: حداقل می دانیم از چه مواردی در این واکسن ها استفاده شده است اما در رابطه با واکسن آمریکایی و انگلیسی نمی توان ثابت کرد که مراحل ساخت آن براساس روش‌های مورد تایید بوده یا خیر و یا اینکه چه موادی در آن استفاده شده است. 

وی تصریح کرد: مواردی هم مطرح است که با استفاده از این واکسن ها می خواهند روی مردم سایر کشورها از جمله ایران، آن را امتحان کنند این در حالی است که در خود آمریکا هم مباحثی مطرح است که از طریق این واکسن‌ها میکروتراشه هایی وارد بدن انسان ها می کنند تا بتوانند از طریق این میکروتراشه ها انسان ها را کنترل کنند و شاید برای همین انگلیس و حتی آلمان هم حاضر نیستند واکسن امریکایی را استفاده کنند.

 انتهای پیام/ م

برچسب ها: واکسن ، شیرازه ، کرونا
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: