کد خبر: ۱۴۴۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۴۵ - ۲۳ دی ۱۳۹۹
مدیرکل بهزیستی استان فارس گفت: خیر لامردی، ۹ واحد مسکونی برای تازه عروس دامادهای تحت پوشش بهزیستی می‌سازد.
به گزارش سرویس شهرستان‌های شیرازه، با حضور سید محمدصادق کشفی نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس، عملیات ساخت مجتمع مسکونی زنده‌یاد ناصر قائدی ویژه سکونت رایگان یکساله زوج‌های جوان بی بضاعت تحت پوشش بهزیستی لامرد آغاز شد. 

کشفی‌نژاد مدیرکل بهزیستی استان فارس در این مراسم گفت: فعالیت‌های انجام شده در بهزیستی شهرستان لامرد در حوزه های مختلف چشم گیر و شایسته تقدیر است.

 وی همچنین با تشکر از تلاشهای خیرین گرانقدر افزود:شهرستان لامرد یکی از شهرستانهای پیش رو در زمینه جلب کمک خیرین می باشد و مددجویان بسیاری تاکنون از این کمکهای خداپسندانه بهره مند گردیده اند.

معصومه کاظم‌زاده رئیس اداره بهزیستی لامرد با تشریح جزییات این پروژه گفت: حاج غلام قائدی؛ خیراندیش لامردی در اقدامی خیرخواهانه، ۹واحد مسکونی را برای تازه عروس دامادها می‌سازد. 

وی افزود: با تصمیم هیئت موسس خیریه زنده یاد قائدی که با حمایت خیراندیش حاج غلام قائدی مدیریت می‌شود نیز این پیشنهاد به مرحله اجرا رسید که این واحدهای مسکونی پس از افتتاح، در یک‌سال آغاز زندگی زوج‌های کم‌بضاعت تحت پوشش بهزیستی به صورت رایگان در اختیار آن‌ها قرار گیرد که این کمک بزرگی در تامین بخشی از هزینه‌های زندگی آن‌ها در این بحران اقتصادی خواهد بود. 

رئیس اداره بهزیستی لامرد اضافه کرد: این مجتمع مسکونی به‌نام «زنده یاد ناصر قائدی» فرزند خیراندیش یاد شده نامگذاری شد که ٩ واحد مسکونی در سه طبقه طراحی شد و در زمینی به مساحت ۵۵۰ مترمربع واقع در جوار مرکز معلولین ذهنی (قائدی) شهر لامرد احداث می‌شود. 

کاظم‌زاده، اعتبار اولیه خرید زمین و آغاز ساخت این واحدهای مسکونی را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و از ادارات خدمات رسان اعم از شهرداری، گاز، آب، برق و مخابرات خواست تا در صدور مجوزها و اعطای معافیت‌ها درصورت امکان، همکاری لازم داشته باشند.

برپایه این گزارش، اهدای ۳۲ دستگاه تبلت به فرزندان دانش آموز زنان سرپرست خانوار بهزیستی لامرد با اعتبار ۶۰۰ میلیون ریال، ساخت نخستین مرکز نگهداری از معلولین ذهنی در لامرد با اعتباری بالغ بر  ۱۴ میلیارد ریال و پرداخت بیش از ۶ میلیارد ریال هزینه‌های جاری و تامین امکانات این مرکز معلولین از دیگر اقدامات خیرخواهانه خیراندیش لامردی (حاج غلام قائدی) است. 

شایان ذکر است، در این آیین، شبانی‌نژاد فرماندار لامرد، جمعی از حامیان بهزیستی، نماینده خیر احمد قائدی زاده و دیگر مسئولان حضور داشتند.

انتهای  پیام/ ح / م
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: