کد خبر: ۱۴۴۲۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۰ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۹
دبیر ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان فارس؛
مهدوی بر لزوم احیای کارآمدی ساختارها در فرایض امربه معروف و نهی ازمنکر تأکید کرد و گفت: شنیدن و گفتن باید در جامعه تبدیل به ارزش شود.
به گزارش سرویس رصد فرهنگی شیرازه، سلیمان مهدوی در جلسه ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس اظهار کرد: کار شورای امربه معروف و نهی ازمنکر احیا و سیاست‌گذاری است و احیا در دانشگاه یعنی اینکه دانشجو به دانشجو بگوید، امر به معروف و نهی از منکر تمدن اسلامی است.

آنا نوشت: وی خطاب به اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس عنوان کرد: باید ساختارسازی و کارآمدی ساختارها در امر به معروف و نهی از منکر را احیا کنیم و اقدامات آموزشی، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به استادان، کارکنان و دانشجویان انجام شود و حمایت و معاضدت معنوی، حقوقی و قضائی از افراد آمر صورت پذیرد.

دبیر ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر استان فارس با توصیه به اهتمام بیشتر مسئولان واحدها و مراکز دانشگاهی به وظایف محوله در راستای اجرای هرچه بهتر امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر واحدهای دانشگاهی باید اتاق فکر تشکیل دهند، اعلام برنامه کنیم و در صورت مغایرت اختلاف نظرها را با هم برطرف کنیم. شنیدن و گفتن باید در جامعه تبدیل به ارزش شود و شوراهای امر به معروف و نهی از منکر مأمن و ملجأ مردم باشند.

لزوم احیای کارآمدی ساختارها در فرایض امر به معروف و نهی از منکر/ شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه آزاد شیراز تشکیل شد

در ادامه هریک از اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه به بیان ایجاد راهکارها از قبیل ایجاد بستر فرهنگی مناسب، ایجاد راهکارهایی برای افزایش احتمال تأثیر امر به معروف و تشکیل یک کارگروه تحصصی و اتاق فکر در راستای هرچه بهتر اجرای این فریضه مهم در سطح واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس پرداختند.

در پایان جلسه محمدکاظم کاوه‌پیشقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس به‌عنوان رئیس و غلامحسین زارع عضو هیئت علمی واحد شیراز به‌عنوان دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر دانشگاه آزاد اسلامی شیراز معرفی شدند.

انتهای پیام/ح/م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: